SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobic ze skakanka ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ;D
kupilem niedawno nowa skakanke wlasciwie dostalem jest bardzo fajna , profesjonalna ale ...ciut za lekka
pytanie brzmi co mozna z nia zrobic zeby byla ciezsza widzialem ze na treningach na dole skakanki maja oklejone tasma izolacyjna ,macie jakies inne pomysly jeszcze? robiliscie juz kiedys cos takiego?
nie chce kupowac nowej specjalnie ta jest swietna ;D pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
namoczylem ja w oleju poczekalem az wyschnie i jest oki ;D teraz ja tylko da dole zabezpiecze zeby sie nie otarla i juz ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Moze przyklej na taśme jakieś obciążniki... Chodzisz na ryby?? To weź obciążniki wędkarskie A czemu Ci się nie podoba ten pomysł z taśmą??

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
taśma jest raczej po to, żeby sie skakanka nie przecierała ale od biedy może służyć jako obciążnik... chociaż lepiej by sie nadała jakaś metalowa sprężynka owinięta na dole - tylko wtedy trzeba uważać skacząc na boso

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
A może coś takiego sobie zrób:

http://www.allegro.pl/item522295889_profesjonalna_skakanka_z_obciazeniem_regulacja.html 

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn nie powiedzialem ze mi sie nie podoba tylko jestem ciekawy czy sa jakies inne sposoby jeszcze ;]
niestety juz obojgu przyznalem sogi wczesniej i nie moge teraz ;/ ale dzieki mimo wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
moze sproboj owinac kartkami papieru poczym obwin to tasma izolacyjna

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Myśle, że kartki papieru nie wystarczą... Sa za lekkie... hmmm dałeś mi do myślenia

szary90 Cieszę się, że mogę Ci pomoc

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zakleilem ja ta tasma i dziala nie powiem, jest ciezsza a przy okazji sie nie otrze 2 pieczenia na jednym ogniu mam ;p ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
A znacie jakąś dobrą muzykę przy której się dobrze skacze na skakance ??? :P

[Życie to sport, życie to walka]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja slucham KSU glownie jak skacze w domu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
karmel27 - wyszukiwarka...
https://www.sfd.pl/Muzyka_przy_treningu_SW-t447401.html 

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walki Tomasza Skrzypka

Następny temat

Powrót

WHEY premium