SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zmienic

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kif_anka z działu Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48
witam i mam mały problem, chodzi o to ze od jakiegos czasu prawie roku cwicze i staram sie zmieniac plan treningowy lecz wygloda on ze zmieniam tylko wciczenia lub dodaje nowe cweizenia a przy tym pare seri nowych, moje cwiczenia sa głowie ma mase i siłe miesni i od pewnego czasu mysle ze przydała by sie jakas zmiana ale nie wiem co zmienic piesze do was pierwszy raz i igdy nikogo nic nie pytalem mam nadzieje ze pomozecie. W tej chwili mój plan wygloda tak, poniedziałek klata i triceps środa biceps plecy sobota barki nogi, robie rózne wciczenie w staram sie robic na klate i plecy minimum 12 seri a na rece okolo 10, ale mam dylemat chodzi i mi barki i biceps z poczatku roznił w oczach teraz cos zastał i od dawna kobinuje zmieniam cwiczenia i cos prubuje lecz rosnac nie chce tak i jak jego siła bardzo powoli i głownie o to mi chodzi co by w tym zmienic by było lepiej ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1765
polecam HST

wtf?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 161
A dietę i suplementacje ułożoną masz czy tylko siłownia... ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 82
jeśli cwiczysz już ponad rok to nie ma co się dziwić że teraz już tak nie rośniesz jak na początku.Ja na początku też rosłem dość szybko a siła mi szła jeszcze lepiej ale to do pewnego momentu po około 6 miesiącach prawie nic się nie zmieniało cwiczyłem ponad rok na sucho aż wkońcu zrobiłem sobie mały cykl:) i nie żałuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to ma jakis sens ??!!

Następny temat

Proszę o Pomoc!! trening odchudzenie

Wiecej