SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zamiast wegli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
Witam, zastanawiam sie czy mozliwe jest zbudowanie masy miesniowej ( w wiekszosci suchej masy) , majac diete nie low-carb ale cos okolo 180-220g max 250 gram wegli dziennie?.Szczerze mowiac zalezy mi na w miare suchej masie, i zamiast szalonych ilosci wegli wole zjesc wiecej tluszczy ( orzechy,awokado, oliwa,omega3 , tluste ryby) i wiecej bialka. Czy budowanie miesni, majac odpowiednia ilosc kcal.tylko wiecej zdrowych tluszczy i bialek zamiast wegli ma szanse powodzenia? po prostu nie potrafie pochłonąc 480 gr wegli tyle wynosi moje zapotrzebowanie wynikajace z kalkulatora kalorii po treningu pozdrawiam.

bic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699665
oczywiście że tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Tak jest mozliwe, nawet dobry pomysl. 250g wegli wystarczajaca wartosc. Nawet dobrze na tym wyjdziesz ,wazne aby kalorie sie zgadzaly . Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
a czy na takiej diecie tzw. tłuszczówce ,pzyrosty beda wolniejsze niz na weglowodnowej, ?

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Bialko i wegle i tluszcze na dobrym poziomie wiec wszystko powinno isc dobrze. Przyrosty sa takie same ,a moze nawet i lepsze na tluszczowce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2103
witam , takze jestem ciekaw opini na ten temat prosze o wypowiedz osob bardziej doswiadczonych ode mnie ;D (sam mam diete podobna i czekam na zastrzyk gotowki aby z nia wystartowac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Oczywiście ,że można budować masę mięśniową na tego typu diecie.
Ale i tutaj,nadmiar niespożytkowanych kcal może zostać odłożony w tkankę tłuszczową.

Testuj,obserwuj organizm i zbieraj doświadczenie.Każdy model żywieniowy ma swoich przeciwników jak i zwolenników.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Dokladnie na kazdego co innego dziala. Tylko trzeba pamietac zeby odrazu nie wrzucac duzej ilosci tluszczu, a przede wszystkim przed snem.. Bo moze byc nie fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2324
czyli ostatni posiłek bez oliwy , a dlaczego nie przed snem odkłada sie czy jak?

bic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1337
Po prostu chodzi o to ,ze jak duzo tluszczy na noc zjesz nie wiadomo jak twoj organizm z dnia na dzien na to zareaguje. Po prostu mozesz miec problemy z zasnieciem itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile posiłków

Następny temat

DIETA NA SPALENIE BRZUCHA

WHEY premium