SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zażywać i jaka dieta aby schudnąć , ale bez pogorszenia samopoczucia!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
WITAM !!! MAM 173 CM WZROSTU I 95 KG WAGI .CHCĘ ZRZUCIĆ BRZUCH MAM 96 CM W PASIE. MAM DOŚĆ SPORĄ MASĘ MIEŚNIOWĄ (ĆWICZYŁEM KIEDYŚ SPORO). TERAZ CHCIAŁBYM ZRZUCIĆ OK 13 KG!!!! ZACZĄŁEM STOSOWAĆ ŁAGODNĄ DIETĘ (ZREZYGNOWAŁEM Z SOKÓW. SŁODYCZY, TŁUSTEGO MIĘSA I BIAŁEGO PIECZYWA) ORAZ ROZPOCZĄŁEM TRENINGI: ŚRODA I PIĄTEK: SIŁOWNIA ( MAŁE CIĘŻARY 12-14 RAZY PO 4 SERIE ), WTOREK I CZWARTEK :BOKS 2 GODZINY(OSTRY TRENING CZYLI AEOROBY). PROSZĘ O POMOC A DOKŁADNIE CHODZI MI O TO CZYM MÓGŁBYM SIĘ WSPOMÓC(HMB,L-KARNITYNA ITD???) ABY SCHUDNĄĆ ALE I ZROBIĆ SOBIE RZEŻBĘ BEZ STRATY MASY MIĘŚNIOWEJ. CHODZI MI O TAKIE ŚRODKI KTÓRE NIE WPŁYNĄ NEGATYWNIE NA SAMOPOCZUCIE!!!!MUSZĘ PRACOWAĆ!!!. OBAWIAM SIĘ DZIAŁANIA ŚRODKÓW SPALAJACYCH TŁUSZCZ KTÓRE PODWYŻSZAJA TEMPERATURĘ CIAŁA. NIE MA TEŻ MOZLIWOŚCI STOSOWANIA ŚCISŁEJ DIETY -SPOŻYWAM 3 POSIŁKLI DZIENNIE. PROSZE O POMOC. POZDRAWIAM , BARTEK.

mi casa e su casa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wylacz 'caps lock' jesli mozesz...
i mam jedno pytanie jeszcze - ile masz w pasie?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
juz zdjąłem cegłe z caps locka!!! w pasie mam 96 cm!!!!!

mi casa e su casa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wiec smiem twierdzic ze masy miesniowej to tam nie ma za duzo...

odwiedz najpierw dzial odzywianie a potem trening - tam ci udziela porad i jezeli bedziesz mial jakies braki w diecie to dopiero zawitaj tutaj

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
dietę jednak ułóż a trzy posiłki zastąp czterema, pięcioma małymi- choćby np. ostatni posiłek oznaczał tylko odżywkę białkową, albo jakiś inny oznaczał również tylko odżywkę np. z przewagą białka...
zresztą ten składnik powinien być w diecie w dość wyraźnych procentach wyrażony, za to mniejpowinno być w niej węglowodanów/możesz zacząć od diety która będzie zawierała po równo białka i węglowodanów, tłuszcz pozostaw na dość niskim ale rozsądnym/tzn. nie za niskim poziomie bo on także jest potrzebny w diecie/...
z supli to hmb i acetyl-l-karnitynę polecałbym najbardziej, oprócz tego lecytynę... no i spalacz- to chyba jednak poza dyskusją, możesz dodatkowo dodać jeszcze kilka kapsów green tea.

no i co do treningu siłowego to polecałbym zmienić system na trzy razy w tygodniu i robić jedno ćwiczenie na każdą grupę z mniejszą ilością powt./10 do 8/.

pozdrawiam!
apokalipsa

ALE KICHA MÓWIĘ WAM
BEZ APOKALIPSY TUTAJ JEST,
POSTY NUDNAWE I DRĘTWE,
I NIE MA KTO TEGO ZMIENIĆ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
może i nie ma, ale mi tyle wystarczy: w klatce mam teraz kiedy nie ćwiczę 128 cm a w bicepsie 41 cm, chodzi mi tylko o to co zacząć brać jak wspomóc spalanie ale zeby nie niszczyć organizmu - chciałem kupić l-karnityne i hmb lub karnityne i cl, ale nie wiem czy taki zestaw czy moze coś innego??? nie potrzebuję wiecej masy bo stracę na szybkosci. a działy odzywianie itd juz przeczytałem. Nie mam kogo się doradzić co do tych środków dlatego szukam tutaj pomocy.

mi casa e su casa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie stawiam na ts olimp 8szt na dobe
ale dodatni bilans kaloryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
jeśli szukasz najwłaściwszego rozwiązania to tak jak już wymieniłem
w pierwszej kolejności dodatek odżywki białkowej,
w drugiej spalacz- co wcale nie musi oznaczać spadku masy, nawet powinien takie zjawisko w pewnym stopniu ograniczać,
w trzeciej hmb,
w czwartej karnitynę ale acetylowaną/alc/,
w piątej a może nawet i wcześniej -czasem pomijany ale dobry dodatek na redukcji czyli lecytyna- jest niedroga a pomaga w spalaniu tłuszczu...

ALE KICHA MÓWIĘ WAM
BEZ APOKALIPSY TUTAJ JEST,
POSTY NUDNAWE I DRĘTWE,
I NIE MA KTO TEGO ZMIENIĆ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
jakie mam brać białko??? mogłby mi ktoś napisać dokładniej jakie mam kupić suplementy- czyli jakie białko9bo jest tego pełno, jakie spalacze (jakich firm najlepiej) przejrzałem forum - rankingi srodków itd lae za bardzo to one nie są miarodajne. moze ktoś wie jak powinienem dawkować te wszystkie srodki i jaka dokładnie dietę(niezbyt rygorystyczną ).

mi casa e su casa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 359
najidealniej byłoby białko o jak najbardziej zróżnicowanej kinetyce/długości wchłaniania/- mój typ to prolongatum Bx w tym przypadku.
w miarę potrzeb jedna porcja pomiędzy posiłkami- gdy przerwa między nimi jest duża, a druga przed snem.

spalacz jw. już podano ts, ale od razu nie musisz ładować 8 kapsów- zacznij od standardu czyli od czterech dwa razy dziennie, a 8 będzie docelową dawką- a jak szybko do tej dawki dojdzuiesz będzie zależało od efektów na mniejszych.

dodałbym jeszcze lecytynę- tak po 5g. dwa razy dziennie do posików.

a nad resztą o której wspomniałem dopiero teraz możesz się zastanowić jeśli to konieczne...

ALE KICHA MÓWIĘ WAM
BEZ APOKALIPSY TUTAJ JEST,
POSTY NUDNAWE I DRĘTWE,
I NIE MA KTO TEGO ZMIENIĆ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8
czytam te wszystkie porady w róznych działach i jest tam wszystko napisane dla kogoś kto sie zna , ale nie dla laika!!! jesli ktos wie to prosze o podanie mi jakie srodki(jakich firm , w jakich dawkach dokładnie kupić i jak je dawkować)

mi casa e su casa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB+KRETYNA-pomocy

Następny temat

KTORA KRETYNA NAJLEPSZA???

WHEY premium