SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to za buty?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak się te adasie nazywają? po ile stoją? dobre są na outdoor (z wyglądu są wytrzymałe)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ej da_risk widze, ze znasz duzo sklepow internetowych. Znasz moze jakis dobry sklep internetowy gdzie moglbym zamowic buty do recznej? bo te wszystkie co podaajesz to do kosza sa najczesciej i ze stanow a tam w reke malo graja, najelpiej gdyby to byl niemiecki sklep jakis;] chodzi o buty firmy kempa jak cos... A masz moze gg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


sorki nie dałem zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100
adidas robi pancerne i nie wygodne buty:/ lepiej kup se reeboki maja max modele na rok 2005 polecam:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi chodzi o wytrzymałość. aktualnie mam jeszcze bardziej pancernego buta, więc ten będzie dla mnie wygodny. chodzi mi o nazwę i cenę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 442
Adidas streetball cena 269zl na tej stronce http://and1.drt.pl/buty/butymenu.html

...::POZDRAWIAM::...
>>>BaRtEk_Bc<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77


Witam, zamawiał ktoś z Was może buty do kosza ze stronki : Buty i ubrania z USA ?? Interssuje mnie wyżej załączony model ^^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
z tej top trendy tak? ja mam zamiar stamtad zamowic, ale narazie kasy brak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 77
Tak z tey _ A jakie zamierzasz sobie kupić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 401
ludzie z toptrendy zamawiaja towar w stanach i sprzedaja z zyskiem 100-200 zlotych i wiecej... lepiej kupcie sobie na www.footlocker.com czy www.finishline.com , etc tanio, dobrze i przesylka doszla do mnie w 7 dni!! (ps nawet z przesylka buty wychodza ZNACZNIE tanije niz na toptredny etc )

----------------------------
You Know very well, who you are! Don't let them hold you down.. Reach for the stars!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
myslalem o tych http://www.top-trendy.com/product_info.php?manufacturers_id=10&products_id=642  ale jak mowisz juzew ze tam moze byc taniej to obczaje tez tamte stronki, tylko ciekawe czy znajde te same buty albo jakies podobne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
yy sorry nie juzew tylko da_risk :) pomylilo mi sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklepy ze sprzętem pływackim -śląsk?

Następny temat

boostery???

WHEY premium