Temat został odczytany 17053 razy

co to jest gainer??

zgłoś naruszenie
  • osieml
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 236
  • Na forum: 12 lat
  • LPA: 1504
chciałbym sie dowiedziec co to jest i jeszcze jedno bo wlasnie zaczalem cwiczyc (juz cwicze kolo miesiaca)i chcialem kupic jakis zestaw witamin i jakies bialko na przyrost masy ale nie wiem co wybrac.wszyscy pisza ze biora gainera ale ja nie wiem nawet co to jest .prosze o pomoc

z gory dzieki

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"
2
1096191697000
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

Indywidualne plany dietetyczne i treningowe

• 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
zgłoś naruszenie
  • Damixxx
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 23102
  • LPA: 106412
gainer to odzywka weglowodanowo - białkowa(przewaga wegli)
dobry na mase
przy rdukcji raczej nie
masz diete?
[http://www.sfd.pl/Sweter_Tommy_Hilfiger_Czerwony_i_Szary_XL__Nowe_TANIO!!!-t819504.html] TOMMY HILFIGER TANIO NOWE
1096193988000
zgłoś naruszenie
  • osieml
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 236
  • LPA: 1504
nie mam diety a tak na mase dobre jest bialko??czy lepszy gainer a jaka np diete mam stosowac a witaminy??

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"
1096194602000
zgłoś naruszenie
  • Damixxx
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 23102
  • LPA: 106412
witaminy np.ultimate
dieta to podstawa.ozywki są uzupełnieniem diety
[http://www.sfd.pl/Sweter_Tommy_Hilfiger_Czerwony_i_Szary_XL__Nowe_TANIO!!!-t819504.html] TOMMY HILFIGER TANIO NOWE
1096195419000
zgłoś naruszenie
  • zyz
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 3680
  • Na forum: 14 lat
  • LPA: 36374
  • Trenuje: 6 / 2
tj. Damixxx pisze

A na mase lepszy gainer - zdecydowanie
Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

1096210990000
zgłoś naruszenie
  • koksu86
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 409
  • LPA: 3185
bez diety gainer ci neipomoze.......
Michal
1096271047000
zgłoś naruszenie
  • leonstar
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 8068
  • LPA: 39176
Gainer to uzupełnienie diety nie odwrotnie.
Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper
1096272530000
zgłoś naruszenie
  • Asystent
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 104
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 1663
Najpierw dieta ,dopiero potem uzupełniaj ją odżywkami ,a tu zapożyczony fachowy opis gainera : "Węglowodanowo-białkowy koncentrat w proszku OLIMP GAINER MCT jest kompleksowym preparatem, znakomicie uzupełniającym wszystkie istotne składniki odżywcze. Regularne stosowanie OLIMP GAINER MCT stanowi podstawę do uzyskania atletycznej budowy ciała i osiągnięcia znaczących wyników sportowych. Preparat przeznaczony jest przede wszystkim dla osób uprawiających sporty siłowe i kulturystykę, ale powinien być stosowany także przez sportowców innych dyscyplin. Jest bardzo przydatny dla ludzi pragnących zwiększyć masę ciała. OLIMP GAINER MCT jest kompozycją odpowiednio zestawionych mono-, oligo- i polisacharydów, białek, witamin, składników mineralnych oraz oleju MCT, wzbogaconym w aktywatory metaboliczne L-karnitynę, lecytynę dostarczającą cholinę i inozytol. Stosowanie preparatu w połączeniu z racjonalną dietą i właściwym treningiem, prowadzi do szybkiego zwiększenia siły i masy mięśniowej bez odkładania zbędnej tkanki tłuszczowej. Olej MCT, jeden z podstawowych składników OLIMP GAINER MCT, jest trójglicerydem kwasów tłuszczowych o średnich łańcuchach; dostarcza podwójnej ilości energii w porównaniu z węglowodanami i nie wykazuje zdolności do odkładania się w formie tkanki tłuszczowej. Ponadto olej MCT jest bardzo szybko wchłaniany i przekształcany w energię, co pozwala oszczędzać zapasy glikogenu mięśniowego podczas treningu sportowego."
1096277210000
zgłoś naruszenie
  • zyz
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 3680
Ekhm - ja sie tak troche nie zgodze dieta jest wazna ale gainer nie jest przy niej konieczny - sluzy on przedewszystkim do podniesienia kalorycznosci i uzlupelnienia jej w skladniki odzywcze tj. tluszcze, bialko i wegle, jesli sie nie trzyma idealnie zbilansowanej diety itd..a jada sie 5-6 posilkow dziennie i jada sie pelnowartosciowe zarcie a nie gowno to ja nie widze przeciwskazan dlaczego by takiemu czlowiekowi nie polecic gainera, zaznaczajac jednoczesnie iz jesli zaobserwuje duzy wzrost tk. tluszczowej zeby obical troche kalorii tj. mniej jadl/pil gainera - jesli bedzie to wszystko stosowane odpowiednio i beda zachowane odstepy czasowe + ilosc posilkow - mozna brac, zreszta poczatki bywaja ciezkie - trzeba po sobie obserwowac ile kalorii jest potrzeba, ile czego jesc - nie ma wzoru ktory by nam to idealni ewyliczyl - obserwacja i wyciaganie wnioskow - to jest najwazniejsze

www.pajacyk.pl

2
1096294054000
zgłoś naruszenie
  • Asystent
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 104
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 1663
Pytanie- ZYZ z kim sie nie zgadzasz i kto napisał że gainer jest konieczny z dietą?
1096316364000
zgłoś naruszenie
  • zyz
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 3680
Chodzilo mi o to ze bez super diety tez mozna brac gainera i daje efekty - a to co tam wam sie nie zgadza w mojej wypowiedzi to chcialem zaznaczyc ze pisalem to z temp okolo 40 stopni, bolaca glowa, katarem i innymi bonusam wiec moglem troche pokoloryzowac tj. majaczylem

www.pajacyk.pl

1096385568000