SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

co polecacie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1218

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43735 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
witam

Jakie suplementy polecacie dla kogoś kto rozpoczyna swoją przygodę z chemicznym wspomaganiem? Rozpoczyna bo puszki kreatyny , którą spożyłem rok temu nielicze ( na marginesie to zadziałała na mnie bardzo dobrze : masa+5 , ławka + 15kg , siad 20kg , mc 30kg ). Teraz zastanawiam się nad :
*kreatyna
*glutamina
*aminokwasy
*białko
*tribulus
*efedryna lub coś na pobudzenie przed treningiem
*KAIZEN ZMA PM
*HMB

Co radzicie aby zostawić , a co wywalić ? A może Cykl Dąbka ? Czy jest sens łączenie TT i ZMA PM ? Czy efedryna nieprzeszkodzi kreatynie ? A może zrezygnować z efedryny skoro TT i ZMA będą mnie nakręcać? Jakie firmy i preparaty polecacie?
Szukam też jakiegoś środka na "odciążenie" stawów. Czy wit b12 była by odpowiednim rozwiązaniem? Jeśli tak to w jakich ilościach.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

aha! i jest to cykl na mase. wiem że jest lato i trzeba sie rzeźbić , ale na skutek różnych zdarzeń ( kontuzja , matura ) dopiero teraz moge wznowić treningi. a do zimy sie chyba niedoczekam

Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 868 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10139
na mase polecam aminokwasy rozgałezione BCAA mlo I JAKIEGOS GAINERA OLIMPU NP MCT i HMB mi to dalo niezły efekt w postaci beztłuszczowej masy !
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43735 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
mysle, ze z tribulusem i efedryna mozesz poczekac. Radzilbym kreatyne+hmb+glutamine, a jesli masz kase to aminokwasy i bialko.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49846
Lub ewentualnie gainera zastąpić samym białkiem.
Daje to możliwość przyjmowania odżywki w późniejszych godzinach bez konsekwencji zatłuszczania się.

Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

napisał(a)
Ekspert
jakbyście mogli to podajcie konkretne firmy/produkty ktore polecacie . byłbym wdzieczny

Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49846
osobiscie jade na białku hi teca ( 80% czasem 90 %) i jestem zadowolony.

Pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7737
Jeżeli chodzi o dopalacz przed treningiem to polecam 3-Andro Xtreme firmy AST. Działa lepiej od samej efedryny. Po tym na siłowni będziesz chodził jak terminator . Jeżeli chodzi o białeczko to polecam mieszankę izolatu i koncentatu białeczka serwatki firmy Ultimate o nazwie PROSTAR WHEY PROTEIN. Do tego również aminokwasy tej firmy. Jeżeli chodzi o glutaminę i kreatynę to polecam Prolab.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNE jakiej firmy wybrac?

Następny temat

Pomóżcie wrócić do formy!!!!!!!

Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Co bardziej szkodliwe dla kolan: bieganie czy przysiady? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze siłowni? Shirley Webb - krzepka babcia Shirley Webb - krzepka babcia Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Bolą cię stawy? Poznaj 7 pokarmów dla Twoich stawów Tarta czekoladowo-kokosowa Tarta czekoladowo-kokosowa Odżywianie a choroby nowotworowe Odżywianie a choroby nowotworowe Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Czy da się wygrać walkę ze sterydami anaboliczno-androgennymi? Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe! Błędy kulinarne, które mogą sprawić, że twoje posiłki będą niezdrowe!