SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na zmniejszenie pośladków?czy nie ma nadzieji?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4210

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
witam ,mam 28 latek i wielki ,tlusty tylek, reszta ciala mam szczuple, kostka na brzuchu prazkowane barki itp a sam tylek tlusty i uda troche mniej,alenajgorszy tylek,,nawet celulitis mam,mimo ze jem juz teraz tylko ok 1500 kcal dziennie,glownie samo bialko, i robie 2 godz aerobiku na steprzzre dzienie,jestem zalamany,oile ukobiety taki tylek ala J.LO wyglada sexownie to u faceta nie!!!co zrobic? mam troche za szerokie biodra no ale glownie ten tluszcz na tylku,naprawde tylko tam,taka dysproporcja, czy jedyna rada to liposukcja?? czy nawet wtedy tluszcz moze powrocic??walcze z tym od 10 lat nalezy mi sie wygrana!!pomozcie!!!ostatnia deska ratunku, i czy to wina estrogenow zena tylku mi sie tluszcz gromadzi tylko?

http://img187.imageshack.us/my.php?image=kopiamojeposladkiht2.png

tak niestety wygladam:( czy az tak zle
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Twoja sytuacja nie jest wcale najgorsza. Zastosuj trening siłowy i dietę kulturystyczną. Nie sądze, że liposukcja jest potrzebna. Solidny trening i dieta w połączeniu z aerobami dadzą efekty. Na początku zrób trening ogólnorozwojowy ( np. ACT ). Potem przy przygotowywaniu kolejnych treningów dodaj ćwiczenia takie jak: Odwodzenie nogi w tył, wykroki ze sztangą, martwy ciąg na prostych nogach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22
czlowieku co ty piszesz przeciez wyraznie napisalem ze od 10 lat przeszlo wszysto to conapisales stosuje z marnym skutkiem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
kostka na brzuchu prążkowane barki
dla mnie taki %bf to jak na focie to nie ma opcji zebyś miał tak jak napisałeś
stary chyba masz gino
idź na odsysanie jedyna nadzieja
gino chłopak
pzdr

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w zbudowaniu dobrej masywnej klatki

Następny temat

Wyciskanie ciężaru ciała tj.pompki z nogami przy ścianie

WHEY premium