SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mi sie mogło stac

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
grałem mecz oczywiscie w piłke i chlop mnie kopnoł i na prawej nodze po prawej stronie cała kostka mi napuchła jak mozna najszybciej to wyleczyc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje wisytę u lekarza ...i dobre buty na następny raz nie będzie kontuzji .No i ochraniacze bo widzę że ostro gracie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Takie rady to sie daje przed graniem. Jezeli nie mozesz stąpąc tą noga a bol jest silny, to mozliwe ze złamana/peknięta. Jak masz w domu jakąś masc na stłuczenia np Voltaren to posmaruj noge na noc, jak do rana opuchlizna nie zejdzie to musisz jechac na rentgena zeby złamanie wykluczyc. A narazie spubuj lezec nie forsowac nogi.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-05-22 19:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
1. altacet (maść, lub okład z roztworu) jak najszybciej!
2. fastum, naproxen - maść.
3. jeśli bardzo boli - coś p. bólowego w tabletkach.
4. dobrze zrobić RTG stawu skokowego.
5. unikać przeciążania i poruszania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
6) funkcja szukaj .......

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moge tą noga duzo robic bo prztszłem z meczu ale mialem bardzo napuchnięta kostke na prawej nodze po prawej stronie. Po nocy opuchlizna sie duzo nawet zmniejszymi sadze ze nie mam złameanej ani peknietej chyab tylko bardzo stłuczoną:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolczyk w łuku brwiowym

Następny temat

Operacja kośći łudeczkowatej.

WHEY premium