SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam zrobic ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez gokuson z działu Diety SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294
Witam Serdecznie

Wzrost: 180cm
Waga: 82kg

Jezeli moj temat jest w nieodpowiednim dziale to z góry przepraszam. Moj problem polega na tym: Mam lekki brzuszek, i chcem zastosowac diete na mase z odzywka mutant mas, jesli taki cykl zastowuje to mi brzuch urosnie?

dasdasdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
Troszke może urosnąć ale raczej nie dużo jak zadbasz o niego. Możesz dać w dni nietreningowe aeroby myśle ze 30 min a brzuch ćwicz najlepiej po treningu siłowym. Oczywiście wszystko musisz uwzględnić w bilansie kalorycznym. No i podstawowe zasady unikaj węgli na wieczór i nie jedz byle czego to nie powinien zbytnio urosnąć. A zresztą jak nie masz dużego tego brzucha to masuj śmiało a na wycinke przyjdzie czas jak się ciepło zrobi. PZDR
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurak po gotowaniu

Następny temat

Woda , Mleko a moze Kefir? - co najlepiej dolac do szejka

WHEY premium