SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

co jest dobre na kaszel

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43360 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
pomóżcie mi bo jestem chora a chcem całować się z chłopakiem miałam się spotkać z chłopakiem w czwartek i całować się z nim ale niestety mam lekką chrypkę niewiem czy mi
to przejdzie mam nadzieję ze tak jak mi pomozecie bede wdzięczna bo calowanie jest super a niechcem zaarazic chlopaka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 8685 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28842
Spożywaj dużą ilość płynów, dbaj o odpowiednie nawilżenie powietrza w pomieszczeniach, uważaj na przeciągi. Zapytaj w aptece o jakiś syrop.

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

### DO KASACJI ###

Następny temat

zmiana treningu

Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie!