SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jesc po trenigu na redukcji??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
tak jak w temacie, mam diete redukcyja i nie wiem co jesc po trenigu. Jadłem Carbo, ale sadze ze to bez sensu na redukcji i teraz nic nie jem. Dodam ze po trenigu silowym robie aeroby.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nic nie jesz?głupota
nie jestem specem w odzywianiu,ale:
carbo uzupelni glikogen w miesniach,wiec chyba warto zjesc po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
moze i masz racje ale czy na redukcji to napewno Carbo jest dobre, myslalem nad czyms białkowym albo białkowo-weglowodanowym.

z tym nie jedzieniem po treningu to tak napisałem bo ostatni trenig nie jadłem nic a wczesniej carbo jadlem.

Zmieniony przez - Michał... w dniu 2005-01-15 22:36:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zalezy jaka masz diete na redukcje, jak ckd to carbo odpada ale jak ww to bedzie ok Po ok 30-45min od carbo normalny posilek.

tzn carbo po aerobach, bo rozumiem ze robisz je odrazu po treningu?

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-01-16 01:42:00

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jw. wszystko zależy od diety
jak to weglowodanowa to dobry moment żeby pozwolić sobie na więcej wegli

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Jeśli to dieta ketogeniczna, to najlepiej po godzinie poziłek białkowy + trochę zdrowych tłuszczy (np łyżka oliwy z oliwek - bardzo ładnie pobudza termogenezę ). Jeśli tradycyjna, myślę, że jakkolwiek troszkę węgla nie zaszkodzi, to jednak chodzi wszak o to, aby mięśnie wypompować z glikogenu i pobudzić lipozę, więc posiłek białkowo tłuszczowy (przy niewielkiej ilości tłuszczów) też jest dobrym pomysłem.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
jestesm na diecie ww, no to bede brac carbo jak radzicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
głownie carbo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapotrzebowanie na kcal

Następny temat

tłuszcze

WHEY premium