SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co jeść przy zykłej diecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
Wiec mam 16 lat,178 cm wzrotu i 65 kg wagi. Zacząłem trening domatora i zbytnio nie mam diety,ponieważ musze jeść obiady jakie starzy sobe wymyślą a później lece do sklepu i dopiero kupować dodatkową szame.Na razie wygląda to mniej więcej tak-śniadanie 2-3 bułki zwykłe z serem edamskim +0,5 mleka+300-450g jogurtu truskawkowego.(nie wiem ile z serem wyjdzie białka ale reszta jedzenia to ~26g. białka), potem rosołek albo coś tego typu :D. Schab lub kurczak z ziemniakami i 0,5 litra mleka. ok. 18 0,5 litra mleka i na kolacje jajecznica.(nie podaje owoców i warzyw bo z tym jest zawsze róźnie)Jak na razie jest marnie i zastanawiam sie co dorzucić i kiedy.Próbowałem tuńczyk w oleju po obiedzie ale jakoś mi nie wchodził przez ten olej(spróbuje jeszcze tuńczyka w wodzie).Więc, co jeszcze można jesć, zawierającego dużo białka?(WW i tł mam aż nazbyt, ale biegam więc sie za bardzo nie otłuszczam).Czy warto jjeść surowe jajka?Czym sie róźnią od gotowanych jajek i czy łatwo mozna zachorować przez nie?Gainer albo białko coś by dało?(nie pytam czy warto bo kasy troche mam).Jeszcze miłem jakieś pytanie ale zapomniałem....:P.Z góry dzięki, sorki za tą ilość pytań bo to mój pierwszy post a nigdzie nie widziałem podobnych tematów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
Aha właśnie przypomniałem sobie .Z witamin wystarczy vigor, czy może są jakieś lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
sniadanie : najwiekszy posiłek : srednia ilość bialka + duzo wegli i srednia ilosc tłuszczu
2 sniadanie srednio bialka, wegle i tłuszcz
obiad ( dajmy na to ze bedzie przed trenigiem ), takze dzuo posiłek : srednio bialka + sporo wegli i tłuszczu
po trenignu carbo
jakies 30min - 1 h po treningu : bialko + weglowodany
kolacje czyli wszystko po trochu
przed snem same bialko




białka: twarogi chude , ryby , jaja , mięso
tłuszcze: oliwa z oliwek , tłuste ryby , jajka , pestki z dyni , orzechy włoskie/laskowe , olej lniany , tran , wiórki kokosowe, pestki słonecznika
węglowodany: pieczywo pełnoziarniste (razowe) , ryż , kasza , makaron , płatki owsiane, warzwa i owoce , rodzynki

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
a co z tymi jajkami i z dodtkowym białkiem?Ujdzie vigor jako witaminy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o dietę ? Jaka zaw TWB

Następny temat

Redukcja - pytania?

WHEY premium