SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do interwalow ? ;)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
Witam , tak probowalem rozne interwaly sobie robic , i przypomnialo mi sie cos z mt, a mianowicie , po polsku to chyba jest bieg bokserski , wydajemy szybkie proste i spowrotem do gardy , i do tego biegniemy w miejscu , moge tego uzywac jako interwaly ? jest bardzo meczace ale jak dzis sprobowalem 5min to sie zemnie jak ze swini lalo , 30 sek wolno, 30 sek max speed . Pytam bo nie widzialem takich interwalow nigdzie , wiec ? ;) z gory thx , sogi poleca.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Skoro jest to wyczerpujacy "interwał" to czemu nie . Sprobuj 30 sek. wolno 10 sek. szybko i powtórz 5 razy. Na poczatek wystarczy, chyba ze masz za******* kondycje. Z biegiem czasu zwiekszaj intensywnosc.
Pzdr.

Zmieniony przez - hendii w dniu 2010-04-06 18:39:11

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
kondycja powoli zanikla odkad przestalem trenowac mt , a 30 na 30 to zle jest ? latwiej sie czas odmieza , dzis wlasnie poszlo po 5 serji 30s speed 30 wolno , i bylo dobrze mam zamiar co 2 treningi dodawac seryjke. Dawno sie tak nie zmachalem jak dzis ^^sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1586
Skoro intensywnosc nie jest dla Ciebie zbyt wysoka to mozesz 30/30 Thx za s0ga - moj pierwszy ^^

"Pain is temporary, pride is forever..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
hehe spoko , jest wysoka ale i o to chodzi nie No pain, no gain , pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1243
Chcesz dobry interwał to proponuje iść na bieżnie, przebiegnij 100,200,300,400,400,300,200,100, po 30 sekund przerwy pomiędzy dystansami. Intensywność wynosi 100% swojego tempa. I tak 2 serie. Chyba, że się czujesz mocny na 4 :P

masZIPomyśl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
niemam biezni^^ mam wlasna silke dos uboga a do mojego cwiczenia wsumie nic niepotrzeba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

17 latek

WHEY premium