SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej Michail ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
mam pytanie do ciebie Michail trenowalem twoim planem masa latem cykl kompromisow w sumie to w lipcu robilem act w sierpniu wskoczylem na masa latem ale zdarzalo sie ze czasem opuszczalame treningi nie powiem troche imprezowalem itp jak to wkacje bywa jednak teraz chce sie zabrac spowrotem do treningow ten tydzien wogole nie cwiczylem nie wiem teraz jakim treningiem pojechac czy rozpisac sobie zwykly split czy moze masz jakis ciekawy plan bo przegladam forum ale nie moge nic ciekawgo wybrac doradz cos mozliwosci sprzetowe podstawowe jest wyciag drazek hantle sztangi maszyna do nog czekam na odpowiedz z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
odswiezam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
podaj coś o sobie wiek, staż, przeciwskazania itd

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
no wiec 20 lat to moj wiek staz z rok czasu sie uzbiera lacznie z tymze byly przerwy na poczatku z 3 miesiace zle cwiczylem do wakacji jechalem przemyslanym planem w wkacje cwiczylem nieregularnie w sierpniu zdazyly sie przerwy teraz tez tydzien wolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
odswierzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przypomnij mi się w niedzielę wieczorkiem - jadę w nocy na finał Strong do Kielc

Pomogę

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
przypominam sie szefie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Proponuję do końca sierpnia pobawić się "na wyczucie" a od września zapraszam do Cykliczności 3 Edycja.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny :)

Następny temat

Jak zwiększyć siłe nóg?

WHEY premium