SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na siłe dla was

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 213870

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Olszański - trener kadry dolnoślaśkiej
wiesz raczej będę stosował ten trening jaki mi on przepisał - wkońcu się zna i wytrenował naprawdę dobry zawodników, a ten program na klatę dodam do programy tak jak pisałem, na końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Olszański - trener kadry dolnoślaśkiej
wiesz raczej będę stosował ten trening jaki mi on przepisał - wkońcu się zna i wytrenował naprawdę dobry zawodników, a ten program na klatę dodam do programy tak jak pisałem, na końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3628
wroniak ja sie nie denerwuje, po prostu myslalem ze jest jakis trener od trojboju czy wyciskania (bo to chyba taki dzial) ale spoko wszystko gra. skatewujo powodzenia w treningach silowych i innych i sluchaj doswiadczonych trenerow i zawodnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3014
ok przecież tylko żartuje

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
spoko plan ale na mnie osobiście nie działa prubowałem go robić już kiedyś i przyszło mi zaledwie 2kg więcej w wyciskaniu w 10tyg no ale każdy jest inny i nie na każdego musi działać to samo ja osobiście jak ćwicze żeby poprawić sie w wyciskaniu(a ponieważ to ćwiczenie lubie najbardziej to bez przerwy praktycznie) to poza ławeczką nic nie robie na klate bardziej sie skupiam na tricepsie i barkach bo jakoś wtedy więcej mi to siły daje ( ale robie wszystkie partie nie ograniczając sie tylko do tej grupy mięśniowej ) gratulacje w poprawieniu wyników i pozdro(jak bym mógł to bym ci dał soga ale nie moge nistety)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
TheRedevil troszecze przejęzyczyłem się pisząc że ćwicze już 1,5 miesiące, to dopiero teraz mniej wiecej bedzie, a siła skoczyła mi nie o 3kg jak myślałem, ale o około 4
Pozdrawiam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Skatewujo - to była tylko sugestia z mojej strony , jeśli nie chcesz to tak nie rób ale pamietaj że jeśli kierujesz się radami trenera to nie możesz niczego przed nim ukrywać , dlatego jeśli chcesz ćwiczyć klatkę w ten sposób to powiedz o tym trenerowi , niech on postara sie to jakoś włączyć do planu i ustosunkowac inne grupy do tego, bo naprawdę ten plan który wykonujesz i dodatkowo 10 serii wyciskania z takim obciążeniem to zdecydowanie za dużo , nawet jak dla wytrzymałościowca


Benny Hill - zgadzam sie z tobą w pełni , nie na każdego to podziała , ale z tego co mówisz doszukuje sie kolosalnego błędu mianowicie monotonia w doborze ćwiczeń , polecam przejżenie teori na temat WestSideBarbell Lou Simonsa - myślę że jego porady będą najodpowiedniejsze dla ciebie , i pomyśłabym też nad włączeniem ako pierwsze ćwiczenie rozpiętek - wbrew temu co się uważa to nie są żadne rozciągające ćwiczenia, a zważając na to że w wyciskaniu klatka działa tylko jako stabilizator a rozpiętki znacznie rozwijają klatke tez pod tym względem to to ćwiczenie może okazać się nawet wartościowsze niż jakies inne ćwiczenia pomocnicze na klatkę , przemyśl , poczytaj - jakby co to zapraszam do dyskusji na ten temat

wojtas87 - tak czy inaczej to wciąż za mało , a tak na marginesie to podaruj sobie sprawdzanie max'a przed zakończeniem treningu , wież mi że sam fakt podnoszenie makwymalnych na którymś ze środkowych trenigów może mieć wpływ na regeneracje i na kolejne treningi , wiec wcale nie musi to być wina planu tylko faktu że zamiast poczekać aż załapiasz zastoja w 5-3 , przejdziesz do przedziału 3-1 i wtedy znów złapiesz zastoja i potem dopiero sprawdzać swój maksymalny wynik , ty poprostu robisz to co jakieś 3-4 tygodnie powodując zbytnie obciążenie organizmu , nie pozwalasz mu osiągnąć maksymalnych możliwości przez stopniowe do nich dochodzenie , tylko niecierpliwie chcesz co chwila sie sprawdzać - tak to napewno nie poskutkuje - pomyśl o tym

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
dzięki za rade theREDevil może mi to teraz pomoże. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 455 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21879
Powiedziałem o tym trenorowi - powiedział że możemy ten plan dodac, a jak to okaże się zbyt wyczerpujące dla mojego orgaznimu to z siez niego zrezygnuje - jutro mam akurat trening na siłowni, wiec zobaczymy jak będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
Benny Hill - spróbować nie zaszkodzi powodzenia

Skatewujo - pamiętaj tylko żeby nie robic niczego na chama, jak nie będzie działało na poczatku to poprostu odpuść i spróbuj czegoś innego

narqua panowie i powodzenia

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co sie dzieje Z Jarkiem Dymkiem ?

Następny temat

Rzygac sie chce...

WHEY premium