Temat został odczytany 4981 razy

ciemna skóra

zgłoś naruszenie
  • Master0
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1410
  • Na forum: 12 lat
  • LPA: 16206

witam
mam pytanie co jesc lub co pic zeby mies skore taka bardziej podobna do opalonej wiecie taka ciemna a nie cala biala :-/
za pomoc sog
1109443432000
zgłoś naruszenie
  • Haldo
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 1545
  • Na forum: 12 lat
  • LPA: 8575
solarka pierwsze co. Sok z marchwii, kompleksy witamin itp.
co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!
1109446723000
zgłoś naruszenie
  • Dzioobak
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 69
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 311
Odpowiedź jest prosta: trzeba pić soki marchwiowe. Jeżeli jednak wolisz inną metodę, to poelcam tabletki Beta-Karoten. Jest to prowitamina A, która przekształca się w organizmie w witaminę A i spełnia funkcje typowe dla tej witaminy: hamuje rogowacenie naskórka i nabłonka, regeneruje płytki paznokci i cebulki włosowe, poprawia wzrok, hamuje rozwój miażdżycy, zmniejsza skutki działania promieniowania UV, X i g, zmniejsza ryzyko zachorowania na nowotwory oraz nadaje piękny kolor opalenizny. Zażywa się jedną tabletkę dziennie. Koszt ok. 20zł. Pozdro.
W życiu piękne są tylko chwile...
1109447020000
zgłoś naruszenie
  • Jejek
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 235
  • LPA: 3455
Słyszałem, że same tabletki i soki nic nie dają... To jak w końcu jest?
Dzioobak mówisz to z własnego doświadczenia czy gdzieś przeczytałeś ?
1109452405000
zgłoś naruszenie
  • Dzioobak
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 69
  • LPA: 311
Z własnego doświadczenia... ;) Od zawsze miałam bladą karnację. Od jakiegoś roku piję soki marchwiowe i jem wszystko, co zawiera witamnię A (karoten, odpowiedzialny za zmianę zabarwienia skóry). Wiesz...efektów nie widać po tgodniu czy też dwóch...Musi upłynąć trochę czasu, aby skóra miała wygląd opalenizny :)
W życiu piękne są tylko chwile...
1109453851000
zgłoś naruszenie
  • odi1987
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 23
  • LPA: 171
<lol> marchewki to mit :DD: ...!! najelrze sa tabletki solar 2000 czy jakos tak.. jest dozo roznych takich tabletek zapytaj w aptece cos doradza napewno ....sa tam rozne witaminy... i ciemnieje skura po nich !! :] kolezana kupowiała i dało jej to :] serjo poecała sama..... :] moze jakis sog :]!! :)

~~> Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym <~~
1109769646000
zgłoś naruszenie
  • Shamira
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 118
  • LPA: 1474
Ja pije sok marchewkowy od jakiegos czasu, ale chodze tez na solar - uwazam, ze szybciej sie opalam i mocniej - tak samo bylo jak bralam beta karoten w tabletkach
1115881274000