SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ciśnienie w normie a tętno za wysokie ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1156
Hej moje normalne ciśnienie to 130/78 i tętno 93
Po wysiłku (siłownia) ciśnienie wynosi 144/81 a tętno 130 !!!
Czy wszystko jest ok ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3992 Napisanych postów 55786 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354262
Nie jest. Powinno być niższe.

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 198 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1156
może być przez kreatyne takie podwyższone ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szorstkie paznokcie stop

Następny temat

Ból w przedramieniu, przy nadgarstku

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać?