SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chudy, blady - brak witamin? Co robić

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
Witam, mam 16 lat.
Przy wzroście 172 cm ważę 52 kg (jestem chudy jak patyk)
Jestem strasznie blady i zawsze mam podkrążone oczy. Śpię ok. 8 godzin dziennie, jednak w szkole zawsze jestem zaspany, przymulony. Nie ma szans na uzyskanie masy - bardzo szybki metabolizm..
Brak mi jakichś witamin? Jak się odżywiać, czego unikać a co zalecane jest w moim przypadku? Mogę sobie pozwolić na jakieś ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5656
hmm tez jestem blady i nawet dodam ze sie opalac nie moglem bo na czerwono sie spalalem i mialem dosc.. dopiero w to lato bralem witaminki..... i pomoglo tyle ze.. to bylo solarin ;p do opalania ale ale moim zdaniem idz zrob badanie krwi.. nie jestem lekarzem ale moze anemia.. ja na twoim miejscu bym badanie krwi i pokazal lekarzowi ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
badanie krwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
a ta anemia groźna jest? : o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
jkby nie była grozna to nie musiałbys z tym do lekarza chodzic

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zacznij dobrze sie odzywiac.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-12-10 08:48:47

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J.W. zrob najpierw badania krwi, pokaz je lekarzowi, jak wszystko bedzie ok to zacznij jesc 2 razy tyle co teraz i idz na silownie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5656
a dodam jeszcze ze pewnie brakuje ci witamin i mineralow... i powiem tak kup sobie sok z brzozy :) ja jak pije i sie budze to zero zamulenia.. poprostu za***ioza :P z tego co wiem zawiera duzo witamin i mineralow zreszta na necie masz.. i poszukaj gdzie taniej u mnie w sklepie 11zl za 1l.. a na necie 17 za 3l.. wiec pewnie z neta bede zamawial.. ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 445
Mnie też w szkole muli dopiero jak do domu pójdę to odżywam. Poszedłem spać wcześniej to jeszcze gorzej było wory jak nigdy, dziwne nie? ale do tego się już przyzwyczaiłem gorsze jest to że ciągle mam zimne ręce nieraz to jak u trupa białe i zimne. To na pewno brak witamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
Zrobiłem morfologie, odziwo wszystko miałem w normie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa - dieta do oceny

Następny temat

Co po treningu?

WHEY premium