SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chudnie mi reka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
witam mam pytanie dotyczace przyrostu masy na rekach. cwicze od pol roku ( na mase) efekty na poczatku byly i nagle cos sie zepsulo ze tak powiem. pytanie moje brzmi czy moze miec wplyw na to moja praca i bardzo aktywny tryb zycia. cwicze 3/4 razy w tygodniu do tego wstaje o 6 . 30 a klade sie ok 22,23. w tym czasie nie mam czasu na '' op*****lnie sie przed tv'' jak nie gotuje ( dieta musi byc ) to pracuje jeszcze w domu . nic meczacego ale caly czas rece mam w ruchu. Moja praca codzeinna polega na pakowaniu paczek z akcesorami meblowmi , niby ciezko nie jest ale rece pracuja 8h bez przerwy. miesnie jako taka rosna ale strszanie od miesiaca tak jakby schudly, jakby mnie przycielo w tej parti. reszta partii rosnie w miare zadowalajaco. Jem 5 razy dzienie dopijajac czasami posilki geinerem zeby podkrecic weglowodany. nie bede wypisywal calej deity, ogolnie po obliczeniach na kalkulatorze jem praktycznie tyle ile powinienem. jezeli chodzi o trenig robie rece raz wtygodniu , biceps z klatka w poniedzialki triceps z barkami w srody. po 4 cwiczenia jak najwiekszym obciazeniem ale w granicach rozsadku aby wykonac 12 powtorzen w pierwszej serii nastepnie dodaje obciazenie i schodze o dwa powtorzenia w dol. czy mozesz mi cos doradzic ?? rano jak wstaje sa nico wieksze ale chwila moment i zaczynaja spadac....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
Może trening zbyt monotonny i wpadłeś w rutynę ( i dlatego nic nie idzie jak jedno i to samo robisz od wielu tygodni na treningu ) . Najprawdopodobniej ujemny bilans kaloryczny dlatego chudną lub po prostu zła technika . Mi łapy też słabo idą ( chyba słaba genetyka :) ) ale teraz łapę robię inaczej w osobny dzień 3 ćwiczenia po 3serie w seriach łączonych bic z tricem po 15 powtórzeń w każdej serii .


Zmieniony przez - czasnamase w dniu 2016-03-25 21:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
ale wlasnie reke zawsze mi dobrze szla. bardziej szukam powodu w pracy, ze nie maja kiedy odpoczac ?? jezeli chodzi o trening to zmieniam cwiczenia dosc cesto wiec raczej to nie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ile cm schudły? Jak to maleją w ciągu dnia, mierzyłeś? Coś tu kręcisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1924
A moze po prostu skończyłeś cykl i woda schodzi ? Powiem ci ze dziwne zjawisko moze w psychice cos siedzi a nie w rękach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
co mam krecic. nie mierzylem ale widze po wszystkich ubraniach. a w psychice to na pewno juz teraz siedzi bo mi to nie daje spokoju. jaki wplyw ma psychika i cigale myslenie o tym ze chudna ? to jest mozliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
i jestem w trakcie cyklu co najlepsze. reszta parti wyglada ok. tylko te rece mi spadajaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
Zwieksz kaloryke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
zwiekszylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
waga sie trzyma albo rosnie ale lapy mi chudna . czy psychika i myslenie o tym moga miec znaczenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 539 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5361
Wprowadz metodyke SST i zminiaj chwyt, a lapy rusza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push pull 4 dniowy do oceny

Następny temat

Trening z dieta i suplementami do modyfikacji i oceny

WHEY premium