SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

chleb razowy??dobry?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5266
witam wszystkich ostatnio kupiłem chleb razowy
i nie mam pojęcia czy moge jeść go na przemian z grahamkami raz chleb a na drugi dzień grahamki
chleba Razowy skład
maka zytnia typu 720,maka zytnia razowa typu 2000,żurek,mąka żytnia,maka sojowa,glukoza,ekstrakt drożdżowy,kultury bakteri mlekowych,maka pszenna typu 750,woda,drożdże,sol.słonecznik łuskany.może być ten chleb??co

Zmieniony przez - jara200 w dniu 2012-01-10 14:02:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 117946
szalu nie robi, bo maki typ 2000 pewnie max 20%, grahamki często jeszcze gorzej pod tym względem wypadają
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5416 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52179
żurek w chlebie razowym? Pierwszy raz w ogóle widzę taki skład chleba. Możesz podać firmę, albo wkleić fotę?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 408 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5266
chleb ten wyczaiłem w biedronce to jest jakas piekarnia pod warszawa nazwy sie polskie zobza chleb razowy.a co polecacie na poosilek zamiast takiego pieczywa??grahamki nie chleb taki nie .juz sie pogubiłem a nie mam zamiaru jesc kolejnej torby ryzu..??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 371
Czasami nie da sie jesc ryzu, brak czasu na ugotowanie, itp itd. Czasami jak mam zajety dzien i musze sniadanie robic podedroga do rpacy o 5.40 to pozostaje tylko kupic chleb razowy + jakis w miare ogarniety dodatek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o ocene diety na mase!!!!

Następny temat

odżywianie kobiet

Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Leksykon suplementacji: Melatonina Leksykon suplementacji: Melatonina Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę!