SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

chcieć urosnąć wyższym...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3583

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2058
chcieć i móc, czy tylko chcieć? przejrzałem forum i archiwum, wiem już że odpowiada za to GH w organiźmie, ale czy jest jeszcze możliwe aby podwyższyć swój wzrost mając 21 lat, i 175cm??

cowall

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3307 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37361
z biologicznego ptk widzenia malo mozliwe. rosnie sie zazwyczaj do 21 roku zycia.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3307 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37361
a ws zkole cie nie uczyli ze Hormon wzrostu za to odpowiada?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 12431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 185431
Zrób sobie badanie nasad kości czy się "zamkneły"...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5719
Moze w wieku małoletniego miałeś styczność ze środkiem zwanym METANABOL
???

Fitness Or Another Piece Of Cake

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 933
heh tez mam 21 lat i 175 cm lolz przydalo by sie pare cm gratis, ale niestety GH nie jest gratis tylko trzeba ponad 1000 wysypac pozatym wrzucam metke czyli juz chyba pofaworach z rosnieciem ale w sredniowieczu byly takie maszyny do wydłużania podobno skuteczne
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13553
niestety lepiej siebie zaakcepyuj takim jakim jestes hormony wzrostu w tym wieku ci juz raczej nie pomogą
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1092
Są niektóre koksy które umożliwiaja wzrost kości
a to ze jeśli chcesz urosnąć to musi byś koks który nie aromatyzuje
i nie blokuje osi podwzgórze - przysadka - jądra
Z tego co wiem to znam 3 takie koksy
HGH , INSA , OXANDROLON ale pisze ze jest takich koksów pare

Kompletnie Zj**ałem =( ;-(
Przedemną jeszcze całe miechy nauki o dopingu

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2058
metanabolu nie stosowałem, ani niczego innego. Szkoda że za późno obudziłem się z tym rośnięciem, ale tak to jest że zawsze człowiek sobie przypomni jak już jest za późno :(

cowall

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9425
co za typy!!ja mam 20 lat,prawie 21 i mam 168cm. a ten narzeka!!! nic Ci nie pomoze,to wina genetyki i juz!! ja mam 168 i jest superowo!!!!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 6929 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32603
ch** mnie strzela jak słysze, że ktoś ma 175cm i chce walić GH by urosnąć

człowieku żaden lekarz Ci tego nie przypisze, choćbyś nie wiem jak go prosił

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co to jest?

Następny temat

Cutting cycle

Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni  Czy to koniec Deynn i Majewskiego? Czy to koniec Deynn i Majewskiego? Niesamowite przemiany celebrytów Niesamowite przemiany celebrytów BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy