SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carire - nowe foty str. 30

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
To co zrobiles ze swoim cialem jest niesamowite. Teraz bedzie juz coraz lepiej.
A te brodawki sutkowe... hmmm... ciezka sprawa. One sa ponizej miesnia piersiowego. Mysle ze jak zwiekszysz szerokosc klatki mogal pojsc wyzej. Szczerze zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15560
Jak udało ci się tak poprawić brzuch, że nawet widać trochę kratke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Possible tak robie, zmieniam czesto trening na klatke, bo to imo moj priorytet.
Felek hmm, udalo mi sie to przez duzo wyrzeczen w moim zyciu, diete trzymana w 99%, treningiem odpowiedniem i z pozytywnym nastawieniem, ktory imo jest tutaj najwazniejszy. Zeby sie nie poddac bo lekka to praca nie byla i nadal nie jest choc jest jak piszecie lepiej. Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15560
Ale nie stosowałeś żadnych pasów neoprenowych, maści rozgrzewających, a może robiłeś HIIT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
cos tam stosowalem z masci, Hiit tez byl ale pas to nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Coraz to lepiej !
Soga juz nie mam gdzie wbic, ale jak zawsze szacunek za konsekwencje w dazeniu do celu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
super przemiana! gratuluje ci wytrzymałości i że masz taki zapał do tego sportu bo mało jest takich ludzi :) oczywiście sog:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
dzieki wielkie
Zapal jest bo ez niego byloby marnie...
I pozytywne myslenie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546


witam po przerwie
w tym czasie oczywiscie trenowalem intensywnie ale mialem tez troche "obowiazkow" zwiazanych z obrona mgra ale podolalem i na dzien dzisiejszy moja "forma" tak wyglada:
Foty robilem sam, jak widac telefonem, musze kogos poprosic zeby mi zrobil bo mysle ze wyjda lepsze waga obecnie 100-102 kg, trening FBW x 4 w tygodniu. Dieta jest, suple tez sa, od pazdziernika bedzie lekkie masowanko co by wiecej miesa bylo w next summer

Prosze o wasze opinie, wiem ze jest jak jest ale jade dalej i chyba to sie liczy, bo lubie to co robie
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki

Następny temat

Oceńcie mnie

WHEY premium