SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbon91 / J-NJ / Haipe-Haope eNigiedeigrek eSteope

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 168720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no same zwykłe mąki w marketach, nie wiem nawet jak ta razowa wygląda, jakiej firmy itp

makaronu razowego tez nie ma, tylko jakies zwykle

nie ma popytu to nie ma podazy co sie dziwic

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
u mnie tez jest ciezko z taka mąką nie spotkałem sie jeszcze z razową u mnie w sklepie a do markwetów mam troche daleko

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2010-08-11 10:23:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Dzień 143 - 11.08.2010 - ŚRODA








1. (08:40) 10g WPC + 60g owsianych + 100g twarogu + jabłko + 2 marchewki
2. (11:40) (SZEJK: 15g WPC + 2 jajka) + 35g orzechów + 3 marchewki
BURPEES
3. (14:40) 3 jajka + 25g orzechów + kalafior
4. (17:40) 150g kuraka + 30g oliwy + kalafior + pomidor
5. (20:40) 150g kuraka + 40g orzechów + kalafior
AEROBY
6. (23:30) 150g twarogu + 10g oliwy + pomidor
---






po aerobach : 10g BCAA
przed snem : 3x Magne B6
---






Dzień bez treningu na siłowni.
--

*Burpee Challenge : x34 ( )

---






Zrobiłem dzisiaj fotkę każdego posiłku, nic niezwykłego w sumie tu nie ma, ale powklejam.

1.



2.



3.



4.



5.



6.




---






Aeroby w domu.
Czas : 60min.
---






Wczorajszy trening jest wciąż mocno odczuwalny...
Burpees powoli i ciężko w związku z powyższym
Ledwo chodzę w sumie Więc aero też średnio komfortowo, no ale jakoś to było
Była dziwna sytuacja dzisiaj, mianowicie około godziny 16:50-17:00 nalge poczułem zayebisty ból brzucha w okolicy przepony i wrażenie jakbym miał puścić pawia...
Utrzymywało się to ciągle, ale koło 17:20 zacząłem pić zaparzony rumianek, po czym zjadłem posilek normalny w nadziei że go nie wyrzygam. No i przeszło jak ręką odjął
Chwilę po posiłku poszedłem jeszcze popykać w kosza jakieś 20min.
Zupełnie nie mam pojęcia skąd te mdłości - tzn zaraz zanim się pojawiły piłem herbatkę ziołową (taka z wielu składników - stosowałem ją kiedys pewien czas jako pomoc w walce z trądzikiem, ale nie mam etykietki już), ale nie sądze żeby te ziółka mogły się przeterminować i to w tak krótkim czasie, oraz parzenie było chyba okej, jeśli to nie od tego to zupełnie nie widze związku z niczym, bo przecież gdyby od wcześniejszego posiłku to wystąpiłoby to dużo wcześniej, tak myślę.
W każdym razie już jest okej, więc nieważne.

--


"WWO - Mogę wszystko"

"Mogę mieć świat u stóp ja nie przypuszczam ja to wiem,
Mogę mieć takie życie jaki inni mają sen."

"(...), bo po co śnić?
Mogę robić to zamiast tylko marzyć i gnić
Pośród pustych twarzy, przeczekując życie przekreślając lepsze czasy,
Mogę do przodu iść, olewając drogowskazy wszystko może się zdarzyć."



--


MARIAN] - niestety wybór zdrowej żywności jest optymalny tylko w wielkich hipermarketach, a np. arachidów też u mnie nie ma, musze do Auchan jeździć, ale 8-9zł za 1kg to jest opłacalne, nie to co włoskie...


-----


Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-08-12 00:22:36

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 113142
Przyznaje, że zobaczyłem tylko 1,2 i 67 stronę, ale postęp ładny. Jak robisz tego kuraka ze zdjęć, bo wygląda apetycznie :D Też jestem w trakcie redukcji, w sumie przed wyglądałem podobnie do ciebie, jak chcesz możesz odwiedzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
ładne, low carbowe żarełko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Carbon... ale całego kalafiora Więcej hajsu Ci idzie na warzywa niż mi na suple hehe. Ale orzechy to jest zdzierstwo . A szamać trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
eee tam, u mnie włoskie są 3zł/kg ...:P Tylko łupać trzeba. Już 4 dziadki popsułem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
easyriderr - dzięki
kuraka gotuję pokrojonego już, po ugotowaniu rozdrabniam i przyprawiam - to wsyzstko - można dodać pomidora i pokrojoną w kostkę cebulę, żadnej filozofii tu nie ma

Skodzio - wiadomo low-carb jest git

volvo - no coś Ty w kazdym posiłku jest część tego samego kalafiora, jeszcze mi na dziś został z wczoraj kawałek tylko już zjadłem na śniadanko, po prostu był taki wielki a że kalafiory są na sztuki to kupiłem


aha i u mnie włoskie łuskane normalnie po 24zł/1kg, natomiast w sklepie niedaleko domu po 13 więc jak coś to tam mogę się zaopatrzec, ale to i tak bardzo drogo, a arachidowe w Auchan kosztują 8zł/1kg więc akurat te mi najbardziej pasują, no i bardzo smaczne są
a takich niełuskanych u mnie nie widziałem jeszcze niestety

idę powoli coś zjeść, oblecieć sklepy i się na siłownię zbieram za niedługo, elo



Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-08-12 16:21:09

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1198
Siema chciałem spytać jak przyrządzasz owsiane czy zalewasz je wrzątkiem?
I jajka totalnie na surowo? Bo tak patrzę coraz więcej ludzi wcina jaja na surowo i chyba też się skuszę tylko właśnie to gadanie o salmonelli mnie denerwuje, może lepiej przez parę sekund chociaż wyparzyć we wrzątku? A jak ze smakiem bez problemu?

Sorry za ten grad pytań jak odpowiesz chociaż na jedno to dzięki

http://www.sfd.pl/-t630763.html mój dziennik treningowy zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Carbon :D Weź nagraj coś jak gotujesz, kurde bo smakowicie u Ciebie i low carbowo przedewszystkim
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problem z plecami!...

Następny temat

Silownia + bieganie + basen

WHEY premium