SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo przed treningiem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witajcie
zastanawiam sie nad taka sprawa, skoro carbo to wegle a wiec energia to moze poza braniem go po treningu, warto wziasc przed?
i sytuacja konkretna... pilka nozna halowa, warto wziasc carbo przed meczem? jesli tak to ile i kiedy? to samo pytanie dotyczny treningu silowego.
pozdrawiam ambitnych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1422
Sluchaj ja biore carbo po , przed jak i w trakcie treningu , z tym ze jesli chodzi o pilke nozna to niepolecal bym pic przed meczem napoju hipertonicznego , bo podczas meczu bedziesz mial niemily smak w ustach i bedzie ci sie chcialo pic. izotoniczny jak najbardziej.pzdr

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Polecam przed treningiem posiłek z dużą ilościa węgli.
carbo mozesz popijać wtrakcie meczu, jednak przed niekoniecznie-nagły skok poziomu cukru nie wpłynie zbyt korzystnie.
Po jak najbardziej.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 849
przed meczem nie pic, a przed treningiem na silowni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
suplemetacja okolotreningowa
omowiaona w poscie podwieszonym w AD :D
powodzenia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ja pije przed treningiem Carbo z bialkiem i po treningu, zresztą Biniu wszystko wytlumaczy.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie wytlumacze juz to robilem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
ale nieuzyty typ :D
dzis jakos strasznie tematy carbo/glukozowe są na topie :D

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
moze ktos ma na zbyciu za duzy magazyn :D??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masz wątpliwości co do Aero2? ZAJRZYJ

Następny temat

L-karnityna - jaka forma najskuteczniejsza ?

Wiecej