SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo/masa/kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 88
sie ma mam przychodze do was z kolejnym pytaniem amatora. cwicze od 2tyg na mase. odzywiam sie w miare przyzwoicie a oprocz tego biore kreatyne w kapsulkach. slyszalem ze branie kreatyny u poczatkujacych to wyrzucanie pieniedzy w bloto ale trudno juz zaczalem. moje pytanie dotyczy innych suplementow. co powinienem jeszcze zakupic. czytatalem o carbo ale nie wiem kiedy mam to spozywac po czy przed treeningiem? oprocz tego moze bialko? mozna to laczyc z kreatyna? jesli moglbym mi ktos napisac kiedy jak i co mam brac to bede bardzo wdzieczny.pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
Jak sam wspomiałeś - za wcześnie na kreatyne i to stanowczo. Proponuje odstawić ja na półkę, niech tam sobie poczeka lub sprzedaj.
Zainwestuj w dietę a nie suple. Dieta to podstawa, bez niej ani rusz. Nie musisz od razu robić radykalnch diet, ale choćby zarys aby wyrobić sobie odpowiednie nawyki żywieniowe.
A jak chcesz już nasiłę supli - to wystarczy poszukać. Znajdziesz wszystko jak się postarasz!!

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
bialko/gainer/carbo to uzupełnienie diety... jezeli nie jestes w stanie z jedzenia dostarczyc odpowiedniej ilosci białka i wegli wtedy je kupujesz.

Z ta kreatyna troche sie pospieszyłes. No ale ytrudno sie mówi

jak bys kupował carbo to polecam 30-40g do kazdej porcji kreatyny (mieszasz to w jednej szklance) carbo tez mozesz przyjmowac przed/po lub w trakcie treningu.Białko do posiłków ubogich w białko, przed snem w okolicach treningu tez przed/po ale pewnie dasz rady uzupełnic je sama dieta bo twoja waga napewno nie jest duza. Pozdr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 88
to rozumiem ze mam nie brac zadnych suplementow co najwyzej carbo i skupic sie na opowiedniej diecie.ok. ej a co do kreatyny to moze mi zazkodzic jesli biore ja teraz? bo ja mam taka w kapsulkach i sbie na lajcie przed i po teningu zazywam i jest spoko. od tygodnia robie tez 6weidera na brzuch i juz widze efekty..nie wiem czy to za sprawa tylko i wylacznie treningu czy rowniez kreatyny. zostalo mi mniej wiecej pol opakowania i chyba juz dokoncze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Nie, nie zaszkodzi.
Chodzi o to, ze w poczatkowej fazie mozesz spokojnie jechac na sucho. Dieta + trening + regeneracja zrobi swoje. Organizm bez zadnych wspomagaczy da sobie rade.
Zwyklo sie mowic, ze pierwszy cykl kreatynowy najlepiej zrobic po okolo 6 miesiacach treningow na sucho. Aczkolwiek nie jest to przymus, po prostu dobra rada

Jak juz zaczales to szkoda przerywac wedlug mnie. Dojedz do konca a kolejny cykl zrobisz za pol roku. Teraz skup sie na jedzeniu i odpowiednim treningu.
Carbo po treningu jak najbardziej. Bialko jako uzupelnienie diety.

Zmieniony przez - Duster w dniu 2006-08-12 23:45:36

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 88
ok..dzieki za pommoc.pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa, a czas jej przyjmowania

Następny temat

300zl

WHEY premium