SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carb up- 1 pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
jezeli robie trening ostatni np o 13,a potem carb-up, tzn ze do 13 trzymam jeszcze dietre niskoww i wysokotluszczowa?Jak to liczyc,ile do tego czasu mam zjest tluszczy itd.?Dzieki.pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak trzymasz w ten dzień diete niskowęglowodanową....posiłek przedreningowy powinien już być jak na ładowaniu czyli np 30gram glukozy 5gram kretki oraz jakieś białeczko...i po treningu zaczynasz ładowanie....przaez półtora dnia powinieneś minimum spożyć

12 gram wegli na kilogram masy ciała
2,5 białka na kilogram masy ciała
a tłuszcze to tak jak unikasz węgli na LOW CARB tak na CARB UP unikasz tłuszczy....możesz naprzykład brać OMEGA3....i max do 30-50gram tłuszczy....oczywiście jak minimalnie przekroczysz tą granice np. zjedzeniem kawałka pizzy to tragedi nie będzie.....coś w końcu też sie od życia należy :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
1) nie mam dost do glukozy-moze byc carbo? albo chleb z miodem?Albo woda z miodem(co lepsze)
2)Ale ile ja mam tluszczy zjesc do tej 13, tyle ile mi wychodzi z bilansu, czy po prostu powiedzmy ze wstaje o9 to jem dwa posilki powiedzmy 30/30/5 (hipoteza), potem przedtreningowy i dalej carb-up?
3)cholera mam problem z tluszczem na carb-upie.Lykam wszystko z jak najmniejsza iloscuia tluszczu, ale wiesz:tu 2g tam 3, tunczyka do spaghetti podsmazyc na lyzeczce tluszczu i po 1. dniu mimo staran mam juz 30-40g co najmniej,a co 2. dnia?A jak bym jeszcze pizze dolozyl to na boga,przeciez to by bylo ze100g tluszczu!!!
Dzieki rothen,pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
1) nie mam dost do glukozy-moze byc carbo? albo chleb z miodem?Albo woda z miodem(co lepsze)
2)Ale ile ja mam tluszczy zjesc do tej 13, tyle ile mi wychodzi z bilansu, czy po prostu powiedzmy ze wstaje o9 to jem dwa posilki powiedzmy 30/30/5 (hipoteza), potem przedtreningowy i dalej carb-up?
3)cholera mam problem z tluszczem na carb-upie.Lykam wszystko z jak najmniejsza iloscuia tluszczu, ale wiesz:tu 2g tam 3, tunczyka do spaghetti podsmazyc na lyzeczce tluszczu i po 1. dniu mimo staran mam juz 30-40g co najmniej,a co 2. dnia?A jak bym jeszcze pizze dolozyl to na boga,przeciez to by bylo ze100g tluszczu!!!
Dzieki rothen,pzdr


ODPOWIEDZI

1) CARBO NAWET LEPSZE NIZ GLUKOZA :]

2) - TŁUSZCZY JEDZ TYLE ILE MASZ DO GODZINY 13 00 W BILANSIE
WIESZ JA MOGE CI ROZPISAĆ IDEALNE ŁADOWANIE.....RACZEJ NIE JEDZ ZA DUZO PIZZY SPAGHETTI BO WTEDY NIE BEDZIESZ MIAL TAKICH EFEKTOW JAKIE POWINNY BYC NA CKD.... NIE PRZEKRACZAJ 40GRAM ....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
a to ja poprosze to idealne ladowani, bardzo chetnie,w sobote robie ok13 trening, potem do konca niedzieli sie laduje.
Tyle ze chcialbym tez troche przyjemnosci,tym bardziej ze dziewczyna przyjezdza tu do wloch i sie nie obedzie bez jakiegos wspolnego niedietetycznego zarcia.
Dlatego tez mialbym takie produkty do dyspozycji:
carbo
miod
chleb
makaron (odrobina sosu,tak do 10g na porcje)
ryz (z jablkiem,jogurtem, cynamonem??)
jogurty owocowe (o,1 tluszczu, 13ww,znalazlem takie)
platki kukurydziane
no i jakies ciastka, czekolada (wiem ze ma cholera duzo tluszczu, dlatego tak ok 2 paskow,zdaje sie ze obliczylem ze to jest z 15g tluszczu)
tuna
serwatka

Bylbym wdzieczny rothen,bardzio wdzieczny (ale soga juz w tym dziale dac ci nie moge bo dalem)

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
pomarancza jeszcze

I zapomnialem: sucha masa tak ok 70kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecacie?

Następny temat

::..CIEKAWE LINKI..::

WHEY premium