SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cZY to dobre suple? dla mnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem zielony trochę jeżeli chodzi o suple - powiedżcie czy te co chcę kupić są dobre: (w nawiasach jak chcę brać)

Vitalmax - creatin monohydrate 100g - 100% kreatyny mikro 250
za 17zł (ok. 5g dziennie)

mam narazie IZO PLUS SPORT 400g, więc będę to pił a później jak wytracę to to kupię jakieś CARBO np.
Olimp - carbo nowa formuła - 1000g. za 25zł
(przed treningiem lub po)


i ZMA z Olimpu za 45zł
(1 kapsułka przed snem)


trenuje piłkę nożną i chcę osiągnąć wysoką formę i ją utrzymać w tym celu mają mi służyć te suple - nie stosuje diety


powiedźcie może coś zamienić, może są lepsze suple - jak myślicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
a tak naprawde to wystarczy wypic porcje carbo bezposrednio po treningu

rano normalne sniadanie

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10118
Zaszalałes z iloscią tej kreatyny, 100 gram nic Ci nie da, na cykl potrzeba tak z 250-300 gram. Carbo tez malutko, a ZMA sie bierze 3 kapsułki przed snem z tego co wiem, wiec opakowanie starczy Ci na 15 dni. Dokup wiecej kreatyny, jakiegos Gainera i bedzie Ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
tej kratyny troche mało, pozatym probelm jest taki ze diete trzymac musisz wszyscy ja trzymaja nie zaleznie od sportu to jest odstawa. Carbo tez troche za mało, zma jak najbardziej na regeneracje

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zma w twoim przypadku nie musi być po trzy tabl. choć dobrze by było, dwie powinno wystarczyć dla samego uzupełnienia diety i zapobieżenia tak częstym w tym sporcie skurczów mięśni wywołanych niedoborem magnezu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
nie wiem z kad 3 ci wyszły jeden tabs zma starczy restza witamin dostarczasz z posiłku a mu zma sie przyda jak najabrdziej pozatym to co napisałem wyzej

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taki jest standard w kulturystycznym świecie, no ale oczywiście mogą istnieć odstępstwa w zależności od celu treningu sportowego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
ee tam standard jeden tabs starczy pozatym kulturyści lub amatorzy maja diety plus tego inne multiwitaminy ktore zaspokajaja potrzeby w 100%

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakbym zrezygnował z ZMA (drogie)

i zostawił samą KREATYNĘ i CARBO (chcę kupic więcej niż 100g, na początek tylko mniejsze opakowanie i zobaczyć jak to działa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
albo kupujesz 200gr lub 500 co ma starczyc na cykl nie baw sie w jakies sprawdzanie tego na sobie bo zmarnujesz sobie cykl co bedzie głupota kup cos ale tyle zeby to starczyło na cały cykl

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok a co bardziej polecacie

Trec - creatine normal plus 300g


czy


Vitalmax - creatin monohydrate 300g - 100% kreatyny mikro 250 me





z ZMA zrezygnowałem, będę brał jakąś KREATYNE i NAPÓJ IZOTONICZNY (carbo lub izo plus)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Vitalmax

Lepiej rozdrobniona, bez sodu i sama kreatyna

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przy ciężkiej pracy fizycznej?

Następny temat

Karnitynka ???

WHEY premium