SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bugi24 - Lato 2013: Dieta, Trening, Trec...

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jak odłoże na kilka sekund żeby przejść na drugie ćwiczenie to chyba nic się nie stanie... Jak mam stojaki do przysiadów to po co ma sobie zarzucać sztangę jak mogę normalnie ściągnąć ze stojaków

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Chociażby po to, żeby się nauczyć ją poprawnie zarzucić.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Bugi już umie chłopie, on w projekcie tylko dla formalności ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzięki Wendeta na prawde takiej odp potrzebowałem I jakby Hubert zajrzał to niech mi odp na pytanie czy wszystkie ćwiczenia mam zrobić jednym obciążęniem czy mogę zmieniać sztangi?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Dzisiaj byłem na treningu, święta nie święta zapyerdalać trzeba, filmiku niestety niemam gdyż aparat pożyczyłem ciotce bo pojechała do Szwecji na święta. Po świętach filmiki już będą bo kumpel będzie wpadał to mnie nagra.

Obciążenie w poszczególnych ćwiczeniach:
Przysiad: 50/55/65/65
Żuraw: yebany znów mi nie idzie, musi ktoś być i trzymać mnie za nogi bo inaczej to nie zrobię
Wiosło: 50/55/60/65
Płaska: 50/55/60/65
Wyciskanie siedząc: 8/11/16
uginanie stojąc: 20/28/28
wspięcia: 40/40/40

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533




Mc - garb, sztanga za nisko. Masz małe krążki więc podłóż cos pod nie aby gryf był na wysokości 20-23 cm.
Nie wciągasz po piszczelach, a to tłuczone jest od początku. Średnio inteligentny szympans chyba by już załapał.

Wykroki - co to za tańce? Stojąc robisz wypad w przód i powrót wyłącznie nogą wykroczną, zakroczną przykręć sobie wkrętem do podłogi żeby była nieruchoma.

Podciąganie - wchodź bardziej pod drążek, musisz pracować łopatkami a nie samymi ramionami.

Wyc. na skosie - ręce bardziej na boki, na górze nie prostuj żeby nie tracić napięcia mięśniowego.

Wymach boczny - tu także "mów do mnie jeszcze". Do znudzenia powtarzam, że łokieć ma być WYŻEJ niż nadgarstek. Machasz, jakbyś chciał odlecieć. Palec mały kończy ruch będąc skierowanym ku górze.

Francuz - wyeliminuj ruch łokci na boki i będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeżeli o żurawia chodzi to wsadź stopy pod cokolwiek, troszke kreatywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Jutro napierniczam ten sam trening co na filmiku wyżej także postarm się zapamiętać rady i zrobić wszystko git. Tylko niewiem jak będzie z nagrywaniem bo aparat pozyczyłem a kumpel nie przyjeżdża... ale może coś wymyślę... Co do tego żurawia to za uja go nie zrobie sam, wkładam nogi pod gryf, pod wyciąg i ciągle za nisko i mi się stopy wywijają do tyłu i skurcze od razu łapią...

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jak się podciągasz, ściągaj łopatki, jak przy wiosłowaniu i ruch prowadz tak, by będąc pod drążkiem dociągać go do klatki piersiowej - łatwiej Ci bedzie załapać ruch.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
te podciąganie to mi będzie chyba najciężęj opanować bo pierwszy raz w życiu się podciągałem nachwytem... całe życie podchwyt

Pozdro poćwicz ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CROSSFIT 5 podciagniec 10 pompek 15 przysiadow

Następny temat

Gora/Dol + CF! - Redukcji star!

WHEY premium