SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

budowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1538

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78
czesc nie jestem zabardzo doswiadczony na siłowni i mam pytanie jak cwiczyc aby miec taką budowe [http://www.bankfotek...age/871435.jpeg] o albo na tym filmiku ten bez koszulik chciał bym sie dowiedziec ile robic powturzeń ile seri jaką diete, biorąc pod uwage to ze mam troche tłuszczyku czy najpierw jechac w mase a potem to rzezbic niemam totalnie pojecia z

góry Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147323
kamehous

upragniona sylwetka to dużooo pracy i tu nic na szybko nie ma, trening jest podobny do maratonu, a czesto ludzie podchodza jak do sprintu i tu bład, najpierw zbuduj solidna sylwetke (i tu nie sam trening a odzywianie zadbanie o wypoczynek odpowiedni do wysiłku fizycznego) trening siłowy to tylko stymulowanie do rozrostu. i wtedy kiedy juz posiadasz masywna sywletke bawisz sie w dekoracje.

jezeli chcesz idywidualnej pomocy wypełnij ANKIETE w dziale i wtedy bedziemy radzic
napisał(a)
Początkujący
nieznam tego forum zrobic jeszcze jeden temat aby zrobic tą ankiete czy jak
napisał(a)
Początkujący
Tomasz1405
w profilu to co było do wypełnienia wypełniłem obiło mi sie o uszy ze jak sie cwiczy boks to w tedy ciezej mase sie buduje aa jaką diete dla mnie ? i jak cwiczyc stegoo co zrozumiałem najpierw masa a puzniej sie zobaczy?
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6928 Napisanych postów 103549 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096595
Pozwoliłem sobie skopiować Twojego innego tematu

Waga : 61

Wzrost : 164

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na słowni : 2 lata z przerwami

Uprawiane inne sporty : boks bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sporo sprzetu

Dieta : brak

Przeciwskaznania medyczne : nie

Zażywane suplementy : nie

NA razie zapoznaj się z 10 wskazówkami żywnościowymi i nic nie licz.

Jak wygląda twój plan treningowy, staż dwa lata to chyba coś w głowce masz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
no tak tylko mi głuwnie chodzi jak cwiczyc by dojsc do tego wyglondu co na filmiku czy najpierw masa a potem zezbic czy jak głuwnie sie o to rozchodzi
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6928 Napisanych postów 103549 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1096595
Z ta waga nabierz masy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147323
'no tak tylko mi głuwnie chodzi jak cwiczyc by dojsc do tego wyglondu co na filmiku"

Trenować i nie zawracac sobie głowy odległymi celami

Cel treningowy : masa - TAK
Dieta : brak - tutaj lezy sukces w zdobyciu twojego celu, wiec musisz poczytac podstawy i zaczac wprowadzac zdrowe nawyki bo to długi proces.

Plan treningowy?????
napisał(a)
Początkujący
mój plan to klatka bajceps barki razem a nastepny dzien cała reszta a chodze co 2 dni
napisał(a)
Ekspert
To co napisales to nie plan, jakie cwiczenia ilosc serii i powtórzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oni to zrobili?

Następny temat

trening i dieta do oceny

Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour