SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

brzuszki, a bóle pleców???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 166
Kiedyś czytałem że brzuszki robione "do końca " czyli nie spięcia po paru latach mogą doprowadzić do chronicznych bulów pleców .Ja ćwicze już ok 6 lat i mam już niezły kaloryfer , i faktycznie odczuwam silne bule pleców w krzyżu a plecy niemam wcale słabe . Więc czy to faktycznie prawda że te brzuszki prowadza do takich bulów i czy mam to od czegoś innego??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23923
Jezli cwiczyles 6lat brzuszki to czesc ledzwiowa kregoslupa (krzyze) mozesz miec w nadwyrezona!

Im trudniej
Tym łatwiej.

napisał(a)
Początkujący
Od jakieś czasu staram się wzmocnić plecy , ale niemoge ćwiczyć regularnie ponieważ po każdym ćwiczeniu odczuwam silny bul , a niekturych ćwiczeń wogule niemoge wykonywać nadodatek te najmniej kontuzyjne. Niemoge przestac ćwiczyc bo cala praca pujdzie na marne .Tylko że chyba niebędzie innego wyjścia :/
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23923
Zdrowie wazniejsze. Zrob okres regeneracji, jak bol znikna calkowicie wroc do treningow!

Im trudniej
Tym łatwiej.

napisał(a)
Początkujący
Chyba bede musiał , dzięki za rady :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23737
jak nie zniknie- udaj sie do ortopoedy.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5490
1- ankieta
2- uzupełni profil
przez 6 lat miałeś przemyślany techniczny trening ?? dietę ?? jak u Ciebie z treningiem pleców bywało, budując brzuch wzmacniałeś prostowniki???
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11813
dorzuc do tego wszsytkiego jeszcze slownik ortograficzny :P i bedzie dobrze :)
napisał(a)
Początkujący
Od 6 lat robiłem dużo brzuszków .Miałem nienajlepszy trening na inne partie mięsni. Ale teraz mam dużo bardziej przemyślany trening i efekty są .Prostowników nigdy nie wzmacniałem .Cwiczyć zaczołem w pierwszej gimnazjum więc niewielkie miałem pojęcie na ten temat , wogule to niedawno się dowiedziałem o takich efektach "ubocznych" brzuszków.Wczoraj mieliśmy na siłowni w szkole sprawdzian mięśni brzucha i nowu mnie plecy nawalają.
napisał(a)
Początkujący
Chociaż nie wzmacniałem te prostowniki. Sorry za pomyłke właśnie odwiedziłem tą stronę http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#14 - te i inne ćwiczenia. Sam niewiedziałem że to są prostowniki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RychuPeja - Rozgrzać maszynę

Następny temat

trening armstronga i hst

Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Paige Hathaway na stole operacyjnym! Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać