SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszek xd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1436
Witam! Jestem teraz na lekkiej redukcji- cel to strata ok 6cm w pasie w jak najkrótszym czasie... wszystko mam juz ułożone. Zaczołem robic a6w na masówce i jakies 20 dni mi zostało na redukcji no ale w niedziele kończe ten program i mam mały problem odnośnie treningu na brzuch. Jaki robić trening na brzuch podczas tej rzeźby?? i kiedy go robic bo spotkałem sie z takimi radami by go robic po aerobach w DNT... prosze was o porady a takze różne doświadczenia z waszych redukcji mile widziane...

A to mój rozkład tygodnia:
pn- hiit
wt-siłka
śr- aeroby
czw- siłka
pt-aeroby
sob-siłka
ndz- wolne

PS: możliwość do drążka i ławki skośnej w dół mam tylko w dni z siłką...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 67

Wzrost: 173cm

Cel treningowy: utrata ok 6cm w pasie, a co za tym idzie większe uwidocznienie mięśni

Staż treningowy na słowni: 6 m-cy

Uprawiane inne sporty: piłka nożna, jaza na rowerze

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki, wyciągi górny/dolny, drążek, poręcze, ławka skośna ujemna

Dieta: typowo masowa z ucinką węgli do 2,5g i zwiększeniem białka

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: co najwyżej Multiwitamina
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
Ja robiłem zawsze na po treningu na siłce, aeroby zostawiałem same (też 3 xtydzień brzuch)

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Brzuch to taki sam miesien jak kazdy inny. Katujesz barrki lub klate codziennie? Nie sadze. Poza tym skoro masz niedowage dlaczego chcesz rzezbic? Zwlaszcza jesli masz sporo tluszczyku, to znaczy ze udzial miesni w tej skromnej wadze jest jeszcze mniej. Moze lepiej spróbowac robic mase przy bilansie kalorycznym bliskim zeru. Jesli dorobisz sie wiecej masy miesniowej to tkanak tluszczowa automatycznie bedzie stanowila mniejszy procent wagi Twojego ciala, czyli zblizasz sie do zalozonego celu.

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1436
W sumie nie głupie to ale akurat na wakacjach mam bardzooo dużo czasu na skoncentrowanie sie na treningu wiec moge wszystko robić i zaplanowac nawet na 7 dni w tygodniu czyli aero trening itd. Natomiast po wakacjach czyli od września aż do kwietnia-maja jechac bede masówką bo na redukcje podczas roku szkonego u mnie nie mam mowy.... dlatego chciałem troszke tłuszczyku stracić tak do końca miesiąca (ze2-3% bf) a potem bardziej uwazac na masie zeby sie nie zalac i bym był zadowolony....

Part 2: czyli np brzuch wykonywać 3 x w tygodniu po treningu?? a jakie ćwiczenia najbardzie proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Jest troche tych cwiczen na brzuch np:
- spiecia w lezeniu z ciezarkiem za glową
- unoszenie nóg w zwisie
- sklony tułowia w bok z hantlą
- skrety tulowia z gryfem
- unoszenie bioder i nog w lezeniu
i jeszcze inne rózne rózniste.
Jesli masz slabe miesnie brzucha to mozesz robic ABS II jako przygotowanie do wlasciwych cwiczen brzucha z obciazeniem.

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1436
Wielkie dzięki ale chyba jeszcze zrobie ze 3-4 tyygonie redukcji bo potem na mase bede miał czasu w h#@!@#j ale ona nie przyjdzie odrazu wiec w sierpniu nawet bez niej trzeba wyglądać jako tako a ja chciałbym zrobic delikatną wcinke w pasie a potem pełen eufori bede masował cały rok szkolny..., YYEEESSS

PS 1: czy da się stracić w 4 tygodnie ok 5-6cm w pasie??

PS 2: znacie moze jakies ćwiczenia na mięśnie żebrowe i ten mięśień zaraz pod klatką a nad 6-packs??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1436
Wie ktoś może??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Rzezba czy masa?

WHEY premium