SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70
Witam wszystkich,
jestem nowa na forum ale od 3 dni siedzę i czytam zamieszczone tu posty, aż w końcu wpadłam na pomysl, żeby zamieścić tu swój... może kto będzie umiał mi pomóc
mam 18 lat
59 kg
166 cm
reszty wymiarów dokładnie na dzień dzisiejszy nie znam. Nie wariujmy, może to nie jest idealny stan rzeczy ale także nie powód do katastrofy, gdyby nie to, ze w moim ciele największa uwage zwraca mój brzuch. Jest poprostu nieproporcjonalny do całej sylwetki. Może ktoś by zaproponował mi jakąś diete wspomagającą redukcje tkanki tłuszczowej właśnie w okolicach brzuszka...( jeśli chodzi o ćwiczenia to robię reguralnie tradycyjne brzuszki - około 150-200 dziennie )
I jeszcze jedna prośba, może ktoś ma jakiś dobry sposób na poprawe przemiany materii( nie chcialambym się tylko faszerować jakimiś chemicznymi medykamentami)

Z góry dziękuje i
Pozdrawiam :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 18

Waga: 59

Wzrost: 166

Obwód klatki: 85

Obwód ramienia: 26

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła od 8-14.30

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: basen(1-2 razy w tygodniu), spacery(codziennie)

Odżywianie: unikam slodyczy, stosowalam diety odchudzające, uwielbiam owoce ! ( często w nadmiernych ilościach ) każdego dnia zjadam conajmniej jeden jogurt.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: zdrowa ( 2 razy przechodziłam WZW typ B ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie )

Preferowane formy aktywności fizycznej: około 2 godzin popołudniowo

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Bio-C.L.A , aplefit , herbatki z Senesem

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Wolałabym nie...

Stosowane wcześniej diety: 1000 kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Robię reguralnie tradycyjne brzuszki - około 150-200 dziennie.

Tracisz czas.

Na przyśpieszenie tempa metabolizmu polecam zwiększyć aktywność fizyczną i jednocześnie kaloryczność przyjmowaną, tak by powstał mały deficyt kaloryczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory
Ellis otrzymales moja odpowiedz i zapytanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prozdrowotny styl życia

Następny temat

Proszę o poprawę Diety.

WHEY premium