SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch....:/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2856
nie wiem czy dobry dzial ale...
no wiec mam 172 cm, i 74 kg, ogolnie nie jestem zatluszczony, ale moj brzuch...
nie mam na nim tluszczu tylko jest on jakis taki wypczniety, jak balon:/
czym to moze byc spowodaowane jak to zlikwidowac?
z gory dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 176
wiesz ja wcale niemusze tego pisac ja tylko mu mowie czym to mozna zapobiec niechodzi mi tylko o wzdecia :O on tego neiche miec wiec napopisalem jak to zrobic a jezeli mu to niepasuje to przykro mi ale ty tu chyba nic nowego nie wnosisz pa

jacek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Rano tez? [przed sniadaniem]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2856
przed sniadaniem jest plaski dopiero w czasie dnia to wychodzi, czyli chcesz mi powiedziec ze to przez posilki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Generalnie brzuch "tyje" w czasie dnia i to jest normalne.Kazdy ma abrdziej plaski na czaczo niz wieczorem- wkurzajace ale tak juz jest

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2856
****a czyli idac na plaze zawsze musze byc glodny?? po***ane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1692
co to jest wypcznięty ?

franc8

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
no wiesz jesli jest to wzdecie nienaturalnie duze mozesz zalozyc ze ejstes uczulony na jakas grupe pozywienia ale takie cos to raczej rzecz normalna i nie przejmowalbym sie.
To takie normalne rzeczy rano wstajesz wyzszy niz sie kladziesz spac
rano ejstes lzejszy niz sie kladziesz spac

takie prawidlowosci.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
może wina anabolikow :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2856
franc8 - sory ale inteligenty koles by sie domyslil ze chodzi o wypchniety, jakos wszyscy zajarzyli tylko nie ty
seba_kzn - dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Pozatym masz diete? moze to kwestia wegli w niej? od jak dawna masz cos takiego? wiesz jak amsz diete to zaproponuje ci zebys zrezygnowal z niej na powiedzmy 2 dni w ramach obserwacji jedz normalne posilki jak bedzie to sie pojawiac w tym samym stopniu- to normalna fizyczna, jak bedzie w mniejszym mozesz zaryzykowac ze w diecie bylo cos nie tak z weglami, a wtedy do odzywienia z tym, ew jesli to naprawde hc puchniecie mozesz zalozyc uczlenie [najczesciej na laktoze]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

technika cwiczenia "dzien dobry"

Następny temat

co wy na to?

WHEY premium