SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

broblem zpięscią

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
chlopaki prosze was o rade mam powarzny problem z kostką w prawej pięsci.jakis czas temu bilem sie .podczas walki jakos chyba strasznie sobie sluklem tą kostke.od tamtego czasu minelo juz ponad 3 miesiące a przy lekkim uderzeniu bol zawsze powraca co mozna z tym zrobic.to ta kostka najbardziej wystająca .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75787
może iść do lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Być może masz troszkę nadpękniętą kość. Najlepiej udać sie do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Zrób RTG całej dłoni, tam jest mnóstwo małych kości, mogło sie cos przesunąć... ogólnie lekarz i RTG, bez tego sie nic nie dowiesz. Pozdrawiam!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
Byłem u lekarza z identycznego powodu, tyle że defektowi uległy 3 kości [ot, mowa o tych kostkach, oczywiście]. Spytał się czy mogę zginać palce w pięść, czy nie czuję, że coś mi przeskakuje i czy sprawnie poruszam palcami... powiedział, że pomóc mogą tylko okłady i kilka tygodni czasu, zważywszy, że jest to stłuczenie, które goi się w ok 4 tygodnie, ale przez kilka następnych miesięcy, łatwo o staranne ponowienie kontuzji. Bądź ostrożny i oszczędzaj pięści.

Jak coś Ci strzela, nie możesz zginać pacy, nie możesz ścisnąć mocno np. długopisu, to idź do lekarza. Jeśli przeszkadza to tylko w pompkach na kostkach, to pomijając maść, lekarz tylko pocieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 606
aha... i pamiętaj! Kiedy będzie Ci się wydawało, że stłuczenie ustaje, broń Boże nie staraj się tego sprawdzać gołą pięścią, waląc w cokolwiek. Na nowo to tylko napuchnie. zaczynaj od pompek i tak powoli dojdziesz do finiszu. Ja sobie przedłużyłem bezmyślnie kontuzję, bo wydawało mi się że wszystko ok, trzepłem w worek i... łapka pod kranik, do wieczora okład. Ale... człowiek uczy się na błędach. Dawno to było, a dzisiaj wszystko ok. Nawalać można.

Mam nadzieję, że to trochę rozjaśniło sytuację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
HEJ
MIALEM TEN SAM PROBLEM.U MNIE NAJDLUZEJ GOILO SIE TRZY MIECHY.SPROBUJ ARTRESAN.POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
miałem podobną sytuację,rok temu po solówce. Nie byłem u lekarza, a problem sie roziwązał po ok... pół roku. Co jakiś czas nie bolało, alle jak kiedy waliłem w worek albo coś, to ból powracał, wraz z siniakiem lpeiej zgłoś sie do lekarza, pozdro

Działa wprawa [;

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

broblem zpięscią

Następny temat

Otwarta ręka czy pięść.

Wiecej