SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

branie kreatyny przed meczem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
Jak myślicie czy branie kreatyny przed ważnym meczem piłkarskim jest wskazane? Tzn. czy kreatyna poprawi sprawnośc w czasie meczu czy tez nie.

ala

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
nie

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2009-07-24 22:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
jednorazowo nie ma sensu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
nie kretyna przynosi efekty tylko przy stosowaniu w cyklu, a te efekty i tak sa srednio przydatne w twoim sporcie... napewno nie w tym o co chodzi tobie, kreatyna moze ci pomuc nabrac masy miesniowej nic wiecej, dla ciebie potrzebna by byla ewntualnie tauryna lub kofeina najlepiej mix

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
chyba, ze by chcial nabierac wytrzymalosci, wtedy kreatyna jak najbardziej tez wskazana

osobiscie bralem podczas trenowania biegu na 1000m celem bylo zmiescic sie w 3 minutach, celu nie osiagnalem, ale znacznie poprawilem efekty.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 166
ja kreatyne biore na treningach przed i po a biore konkretnie TCM+HMB. Jednak trening to co innego a mecz to co innego, zależy mi zeby sie pokazac na meczu a nie wiem czy jakie ma działanie w czasie samego meczu czy negatywne czy pozytywne bo słyszałem ze niektóre srodki podczas np. wysiłku osłabiają i niewiem czy kreatyna przed meczem doda mi powera na meczu czy tez osłabi.
Mecz to nie trening i musze dobrze zagrac

ala

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
nie bedzie roznicy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3343
niech chlopak efke wezmie i po sprawie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna 15 lat

Następny temat

Zestaw suplementow - jak to brac?

Wiecej