SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak pomysłu ; / jak to ułozyć ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam . Więc tak jest jedna wielka LIPA. po 2 miesiącach przyszedł czas na nowy trening . Spowodowany też tym ze na 3 miesiace mam wyłączone nogi z treningu - kontuzja kostki . no i też praca do końca wakacji :)
chce trenować 4 dni .z tym że 4 dzien bedzie dniem w ktorym zrobie powtórnie klate i bicpes .

i nie moge za nic sobie ulożyć treningu . wychodzą mi barki 1 dzien przed klata a tak nie mozna itd.

u początkujących powiedzieli mi ze raz w tyg. partia mieśni starczy .ale ja cwiczyłem 4 miesiące temu .6 dni w tyg .2 razy w tyg. kazda partia ciała oczywiscie z bcaa itd. i to mi naprawdę dawało efekty. poćwiczyłem tak 2 miesiace osiągi były ponadprzeciętne ale musialem przejsc na innny ze wzgledu na brak czasu ale i tez dobicie ogolne organizmu jednak to wysiłek .
Klata i biceps bo to najtrudniej mi rosnie a szczegolnie gora klaty no i biceps jako biceps .. powiecie zły trening itd. własnie nie stosuję bardzo dobry trening juz kombinuje wszystkiego ale moze genetykęj uz taka mam. i trzeba to robic 2 razy w tyg. po prostu chce tak robic bo wiem ze bedzie lepiej :)

i coś tam ułozyłem ale nie wiem czy tak mozna :D
pon. klata bic
off
sroda. bary plecy
czwartek. tric przedramie
off
sobota . klata + bic

co wy na to ? zdąży sie zregenerowac w 2 dni ? dzis jade po bcaa i wgl z natury sie szybko regeneruje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3628
Ten plan jest do bani. Jeżeli chcesz jechać partię 2xtyg to jest inne rozwiązanie niż trenować cały tydzień dzień w dzień. Podsunę ci mały pomysł chodź artykułów o tym treningu jest mnóstwo, otóż:
pon:
Klata+barki+triceos(ciężko)
wto:
(tu powinny być nogi)+plecy+bic(lekko)
śr:wolne
czw:
Klata+barki+tric(lekko)
pią:
(nogi)+plecy+bic(ciężko)
Trening ciężki oznacza normalną ilość serii dla dużych i małych partii. Zaś trening lekki zmniejszoną ilość ćwiczeń i serii. Poczytaj o tym świetny trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
czemu zakladasz nowy temat gdy juz w odpowiednim dziale twoja sprawa się zajmują- jednak jesli nie chcesz słuchac to twoja sprawa...

dlaczego zalozyles drugi temat- taki sam- gdy juz jeden został słusznie skasowany?

ten zamykam- z jednoczesnym ostrzezeniem że kolejna taka próba skończy się banem- jedymne wyjście wobec zaistnialej sytuacji to powrócic do poprzedniego działu i pytac nadal jesli masz wątpliwosci tam gdzie już odpowiedzi Ci udzielano!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bic+Tric na jednym treningu Jakie cwiczenia polecacie???

Następny temat

proszę o pomoc

WHEY premium