SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj-wrocław-dziewczyna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1988
witam. czy możecie mi polecić jakąś sekcję (dla początkujących), gdzie przyjmują słabą płeć? Z góry dzięki. A gdybyście dodali, w jakich dniach i godzinach są treningi, ile trwają i na czym mniej więcej na początku polegają, byłoby super.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3581
Widze,ze grono kobiet trenujacych sie powieksza-niedlugo to pewnie beda robic specjalne kategorie wagowe dla lasek
A tak wogole to kiedy sa jakies zawody BJJ-moze byc nawet submission
Ja jak na razie mam mature,wiec ciezko z treningami :( ale kondycja dobra-to najwazniejsze

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
------------------------------

______________________________
PREZES-mafia.suple.hardcor.pl
***LUBIE BULKA***
***SFD "JIU-JITSU" TEAM***
*żona Karoola,dzieciata *
<--sk-ce-->był tak kochany,ze dzieki niemu mozecie ogladac MOJE foto gallery str.170-177
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
hey ;)

bylo jush pisane 1000 razy ale sprobujmy jeszcze raz...
to co moge polecic to bjj/boksik/kickbox/judo na mieszczanskiej ....

jezeli chodzi o czyste 100 % bjj w gi
wtorek godzina 19:00
piatek godzina 20:30
czasami okolo 30-45 minut jeszcze troszke w srody trening tesh na 19:00 ale jush judo
poniedzialek i czwarterk na 20 boksiks/kickbox glownie stojeczka ... ostatnio jedna pani zaczela trenowac "szuka" partnerki aczkolwiek na bjj jeszcze jej nie widzialem

treningi trwaja roznie zazwyczaj okolo 2h czasami dluzej czasami krocej
co do stopnia zaawansowania, wszyscy cwicza razem ... od poczatkujacych po ludzi powiedzmy "zaawasnowanych" ...

treningi prowadzi, niebieski pas pod renzem gracie ... lepszego klubu z grapplingiem/bjj na dzien dzisiejszy we wroclawiu nie znajdziesz

jezeli chcesz sie wiecej dowiedziec przyjdz jutro na 19:00 do sali zapasniczej wks slask przy ul. mieszczanskiej ... wejscie albo przez jednostke wojskowa (niby nie mozna i czasami wartownicy nie wpuszczaja ale latwiej trafic za pierwszym razem ) ... albo na ulicy dlugiej za stacja statoli i salonem seat'a skrecasz w ciemna uliczke .. i trzymasz sie caly czas lewej strony, i caly czas prosto az dojdziesz od boiska do pilki noznej ... uffff ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1988
zastanowię się. dzisiaj co prawda nie mogę wpaśc :( ale zrobię to może w przyszłym tygodniu. wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
ja wchodzilem przez Statoil ...nie mile ciemne zakreciki :P

Moderator dzialu Matematyka

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, a czy dziewczyna musi miec jakies specjalne warunki fizyczne i czy moze byc taka srednio rozciagnieta i niezbyt przypakowana?:) I jeszcze jedno - czy mozna przyjac na trening w dowolnym momencie, czy raczej jest jakas specjalna data rozpoczecia wszystkiego dla poczatkujacych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
przyjsc i trenowac moze kazdy nie jest to sport dla "wybrancow" jesli ktos twierdzi innaczej jest poprostu zeby nie mowic niegrzecznie "niedoinformowany" ... wiekszosc swych warunkow nazwijmy "fizyczno-motorycznych" dopracujesz poprzez trening innej drogi nie ma ...

co do treningow ... nie ma grupy poczatkujacej zatem mozesz przyjsc kiedy chcesz ... jednak czym szybycie tym lepiej ... na zachetem dodam, ze przez najblizsze tygodnie bedziemy goscic purpurowego pasa (chyba nadal choc kto wie? :D) spod Renza Gracie ... zwyciezce Nagi i PanAm'sa (choc tu moglobyc 2 miejsce po rzucie moneta z klubowym kolega nie jestem pewien) z dosc dlugim starzem i naprawde WIERZ MI pokaznymi umiejetnosciami ... warto przyjsc chocby poto, zeby zobaczyc z czym to sie "je" !!

a tak btw Wesolych Swiat i smacznego!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
turkish mowisz o Franku ?
czy ktos inny ma jeszcze byc?! hmmm... trzeba bedzie zalookac i sie przejsc

Moderator dzialu Matematyka

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13521
nie, nie mowie o franku ... a tak po kilku "rybka musi plywac" przy kolacyjce rozplatuje mi sie jezyk ... i musze powiedziec, ze troszke gardze takim podejsciem "to trzba bedzie przyjsc" gdy od pol roku sie nie bylo ... troche przypomina mi to o kolesiu, ktory kupil odemnie kimono do bjj bo to teraz jest takie trendy i offowe, ze trzeba miec i chwalic sie nowopoznanym laska, ze sie trenuje ... SIC !!

ale, ze ja nikim waznym nie jestem nie bierzcie sobie tego do serc i zapraszam na mate ... grzesiek napewno duzo przekaze choc watpie, zeby o wiele wiecej niz franek, ktorego wiedza wystarczy co najmniej na 2 lata treningow dla niektorych sezonowo-offowych klubowiczow

wesolych swiat !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za info, musze przyznac, ze mnie podbudowalo heheh
Mam tylko jedno(moze troche glupie) pytanie : jak szybko przydaloby sie miec kimono? Wiem, ze chce cwiczyc, ale nie wiem czy na pewno mam za co.
Wesolych swiat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1477 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11992
turkish ale nie zlosc sie . Ja poprostu nie chodze bo nie mam czasu teraz... mam napiete plany na studiach . Jedyna nadzieja jest to ze zalicze semestr i bede mogl zaczac juz od lutego .

to nie o to chodzi ze jestem sezonowym bjj-owcem .Na niewielu treningach bylem. Ja nawet kimona nie mam i nie bede mial ...bo drogie jest. Poprostu nie mam teraz czasu...

Sorrki jak Cie urazilem wczesniejsza wypowiedzia


Moderator dzialu Matematyka

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

" Widze szczyt a za
szczytem , zaszczyt za zaszczytem , lsnienie mistrzowstwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka sie z uznaniem i zachwytem , wyrzeczenia sa tutaj jedynym zgrzytem ...... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kitix, nie musisz miec kimona [lepiej miec ale na poczatku spokojnie mozesz obyc sie bez, kilka osob poczatkujacych z powodzeniem cwiczy bez kimon].
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podstawowe techniki - laik

Następny temat

Combat 18 - czyli poradnik terrorysty

WHEY premium