SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

biegunka :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1266

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
więc mam biegunke (to chyba przez mleko w proszku 250 g )przed treningiem zjadłem mleko w proszku po treningu wziołem 3 kapsułki kreatyny i zjadłem 2 batony orzechowe.(niezły mix) po powrocie do domu miałem biegunke i ciągle ja mam.czy jak jest ten problem to z pokarmu wydobywa sie mniej substancji odrzywczych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 3767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29908
Jak masz biegunke,to mniej substancji odzywczych zostaje w Twpim organizmie.
Wez laremid/stoperan,albo nifuroksazyd.
Dzialaj szybko,bo mleko ucieknie
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5539 Napisanych postów 58914 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457640
Dobra "biegunka" nie jest zła

doping & zdrowie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10649 Napisanych postów 44240 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
chyba będe łonczył mleko w proszku ze specyfikami przeciwko biegunki
('('
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4680
zaciskaj pośladki to przyokazji będzesz miał niezłą rzeźbe

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24516
"łonczył"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3451 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 77039
po co jesz to mleko w proszku? wywal to scierwo!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dobre na zniszczona skore

Następny temat

Puchną kolana

Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone 19 wariantów na ciągi i przysiad 19 wariantów na ciągi i przysiad Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist”