SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biegunka... non stop

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
biegunka- moj wielki problem. odkąd pamietam zawsze mialem biegunke. Czasem zdarza sie normalny kał ale tak to normalna biegunka. zjem cokolwiek wiekszego i ląduje w toalecie. Zaczyna mnie to dobijac szczeólnie że mam 60kg wagi przy wzroście 186 cm i moze to jest przyczyną mojej niedowagi. Czy konieczna jest wizyta u lekarza? czy moze da sie to jakos zalatwic inaczej? jem raczej normalnie, teraz jestem w trakcie ukladania diety bo chce coś przytyć, ale jeżeli biegunka ma mi w tym przeszkadzac to chce to wyleczyc jakos;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7561
" Jakoś " sie nie wyleczysz.
Nie zwlekaj, idz do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jeśli to co opisujesz ma miejsce należy się wybrać do lekarza celem konsultacji i ewentualnego leczenia. Sytuacja jaką opisujesz nie jest normalna pod względem prawidłowego funkcjonowania zdrowego organizmu człowieka - być może coś się dzieje.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

blizna na policzku :/

Następny temat

Get-Out pomocy!

WHEY premium