SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps- rozwój jednej z głów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
Witam,
Zauwzyłem że wewnętrzne głowy obu bicepsów rozną mi szybciej niz zewenątrzne. Zapewne to wina zbyt szerokiego uchwytu.
Chciałbym podreperowac troche zewnetrzne głowy zeby biceps stał sie bardziej symetryczny.
Zastanawiam się jakie cwiczenia na to wykonywac.
Napewno UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM i UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU" w szerokim uchwycie. Czy poza tymi 2 cwiczeniami jest jeszcze jakies bardziej angażujące zewnetrzne głowy bicepsów?

Jest moc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie? a co mlotki bardziej angazuja glowe wewnetrzna?
z reszta wez czlowieku bo sam na ten temat 2 razy odpowiadalem tylko w tym miesiacu chyba. Nie bede przepisywal tego co pisal tydzien temu tylko dlatego ze komus NIE CHCE SIE RUSZYC DUPY i skorzystac z wyszukiwarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7014
www.kulturystyka.pl/atlas 

"Go Hard Or Go Home..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
znam go. Ale tam poza tymi dwoam cwiczeniami kotre wymienilem nic wiecej sie nie dowiem. moze ktos podzieli sie dosiwadczeniami

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6573
Uginanie sztangi nachwytem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7014
Uginanie przedramion ze sztangielkami z obrotem. (Łapiesz sztangielki podchwytem i w czasie podnoszenia obracasz do nachwytu)

"Go Hard Or Go Home..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bylo milion razy, mlotki, uginanie w podporze o kolano, modlitewnik k*rwa mac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
heh. Nie rozumiecie mojego pytanie i sie do tego bulwersujecie. DO przedszkola nauczyc się czytac ze zrozumieniem. chce jakies cwiczenia które rozwiają bardziej zewnetrzne głowy bicepsów. Młotki do takich nie należą. Wymieniłem dwa w pierwszym poscie. Pytałem czy znacie inne?

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6573
Napisałem Ci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 380 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2518
mhm

Jest moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
wąsko nachwytem i ogień za***iście zewnętrzne pracują . i jeszcze uginanie wąsko w opadzie albo ściąganie linet wyciągu w opadzie też ogień.

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Zauwzyłem że wewnętrzne głowy obu bicepsów rozną mi szybciej niz zewenątrzne. Zapewne to wina zbyt szerokiego uchwytu. - Criginold przeanalizuj to zdanie a odpowiedź naplynie sama- pod warunkiem, że twoja interpratacja w nim zawarta jest prawdziwa.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening dla niej

Następny temat

Trening - Ogólna rozwojówka, siła i wytrzymałość oraz dynamika

WHEY premium