SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps 2x w tyg... pomoc.... :]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046
Cześc aktualnie cwicze biceps 2 razy w tyg :] Poniedzialki : biceps plecy Sroda klata triceps
Piatek barki biceps
Jestem w polowie cyklu kreatynowego. Mam pytanie czy dobre jest cwiczenie bicepsa 2x w tyg robiac mase.w poniedzialek robie inne cwiczenia na biceps niz w piatek

Poniedzialek( gryf prosty stojac(szeroki uchwyt) 3 serje ,gryf łamany stojac (wąski uchwyt) 3 serje Mlotki a obrotem nadgarstka (zapomnnialem jak to sie nazywa suplimacja... czy jakos tak :P) 3 serje

Piatek gryf prosty stojac (szeroki uchwyt) 3 serje , modlitewnik 3 serje )
młotki z obrotem nadgarstka na siedzaco.

I jeszcze jedno pytanie czy w polowie cyklu kreatynowego moge przestac robic biceps 2 razy i robic tylko 1 raz w poniedzialki. Czy lepiej robic tak jak robie dotychczas czyli 2 x w tyg :]
Cel: Masa
Staż: przed rokiem troche cwiczylem na silowni ale dosc chaotycznie i źle technicznie, nie znalem sie jeszcze . Aktualnie prawie 3 miesiace systematycznie.
Wzrost: 178cm
waga: 68 kg
wiek :1990r urodzenia
Prosz o pomoc :]

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
czemu biceps 2x a reszte tylko raz ? Dla mnie takie cos niema sensu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046
biceps jest moim priorytetem cwicze 3 razy w tyg wiec trudno by bylo kazda partie 2 razy:]

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
cwiczysz 3 miesciace i juz robisz jakies priorytety ? ....ech:/

Rob jak chcesz.. Moim zdaniem to bezsensu no ale ty zrozumiesz to dopiero za jakis czas jak biceps sie przetrenuje i zacznie tracic na obwodach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
nie rozumiesz znaczenia słowa "priorytet" ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046
to wlasnie dlatego zrobilem ten temat by dowiedziec sie czy lepiej robic poprostu biceps raz w tyg.. w poniedzialki z plecami:]

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopie, pomyśł o regeneracji bo to ona jest najważniejsza, a nie "im więcej tym lepiej", w tym sporcie to nic nie znaczy. Poczytaj w atlasie ile czasu regeneruje się dana partia po danym treningu(pod względem ciężkości), a pozatym to jesteś dopiero początkującym, a już jakieś priorytety sobie robisz, na ten temat myślę j.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
bjs12 - to bylo do mnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
biceps + plecy = ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046
wiec radzicie zebym robil poprostu bicka raz w tyg ??:]

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 433 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8281
sooo:

Oczywiście, że nie. To było do Dofik'a, ale uprzedził mnie Twój post
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na nogi z priorytetem na łydki

Następny temat

połączenie bica z barkami??

WHEY premium