SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bialko Ostrowi - pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Witam.
Kieruje sie do was z takim zapytaniem.
Ostatnio spotkalem kolesia ktorego dawno nie widzialem ktory ma sklep z odzywkami.
I mnie sie pyta czemu u niego nie bylem po odzywki itp.
Mowie ze funduszy jak narazie nie ma na cos pozadnego wiec kupilem sobie 2 kg bialko OSTROWI.
A on mi mowi ze ostrowia to gowno i ze w tej ostrowi jest na 100gram jest tylko 11 gram bialka,ze to jest to samo co w hurtowni mleczarskiej serwatka w worze po 25kg z mlekowity, kiedys tez taka mi znajomy z hurtowni zalatwial i rzeczywiscie tak bylo ze w tych worach bylo tylko 11 gr bialka na 100 gr i no i strasznie ganialo po WC :(
Wiec mam do was takie pytanie.
Czy rzeczywiscie Ostrowia nie ma tyle bialka co jest napisane na etykiecie??
Czy bialko ostrowia jest na poziomie odzywek firmowych?? czy jest ciut gorsze??
Wiem ze to jest glupie pytanie ale moze ktos z was sie z tym spotkal.
Napewno tez koles chce naciagnąc zeby u niego kupywac.

POzdrawiam

Więcej, nie znaczy lepiej...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
pewnie mówił o serwatce Ostrowia. Też to kiedyś jadlem, ale bardziej jako tani gainer. A WPC pierwsza klasa białko, szczególnie za tą cenę. Niestety do bananowego musiałem dodawać trochę cukru, aby łatwiej przez gardło przechodziło ;)

Moje fotki,suple z cyklu mam na:
http://www.nacyklu.pl/profile/Maniek6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9833
stary - ostrowia to jest dobre wpc - jak byly badania robione to miala jeden z mniejszych walków na zawartosci bialka:P wiec nie sluchaj co koles *******ii pewnie myli ostrowie wpc z tym gownem co sprzedaja w worach i sa to glownie wegle

https://www.sfd.pl/WPC-80_OStrowia_vs_firmowe_białka-t223368.html  co ja bede ci mowil:P

Zmieniony przez - DewoNN w dniu 2009-08-10 22:25:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
I tyle mi wystarczy :) Wielkie dzieki za odpowiedz. Juz jestem spokojnyyyy

Więcej, nie znaczy lepiej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ja z ostrowi jestem zadowolony i uwazam ze jest lepsza (i tansza) od tego co sprzedaja tu (nl)

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Ostrowia jest gites.Cena jest odpowiednia do jakosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Bo są dwa różne produkty:
Serwatka demineralizowana i ona ma te 13% białka.
I białko serwatkowe które ma 80%.
Ostrowia to produkt z mleczarni. Większość firm bierze surowiec właśnie z takich przedsiębiorstw. O ile dobrze pamiętam tylko Optimum ma własną produkcję WPC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
j/w
aczkolwiek w porownaniu do wpc z vitamin shopa ostrowia sie chowa
wiec za dobrej jakosci tez nie jest.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23760
ostrowia jest dobra i tania :) sam jestem teraz na kupnie białka i myślę jakie by kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
Znacie jakis pewny sprawdzony sklep internetowy gdzie mozna wlasnie zakupic te bialko?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
https://sklep.sfd.pl/ 

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Wiec widać że koleś traktuje cię jak obcego. Frajera z którego może zadrzeć trochę kaski.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko..

Następny temat

Spalacz

WHEY premium