SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

białko płynne pasteryzowane opinie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 434

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11294
znalazłem takie coś w necie 1kg takiej masy to ok 34 jajka? ktoś stosował? jakies opinie? Potrzebuje takie cos do placków owsianych bo codzienne papranie sie w jajkach to jakas masakra.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11294
nikt nic nie wie? Mi to przypomina takie białko jak urzywał roni colman na jednym z filmików, ale czy to to samo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta , Kaloryfer

Następny temat

Zjadłem swoje zapotrzebowanie a jestem głodny

Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas