SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko a opuchnięcia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2445
Moja znajoma twierdzi, że zatrzymuje jej się sporo wody w organizmie po białku serwatkowym. Zaczęła stosować białko sojowe, ale wygląda na to, że bedzie podobnie. Czy to w ogóle jest możliwe, i jakie są tego przyczyny?
Dzięki za ewentualne odp:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
NIe sądzę by bialko bylo przyczyną. Jak to sie przejawia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2445
Przede wszystkim "nalana" sylwetka i ogromne trudności w dojściu do jakiej- takiej rzeźby. Trenuje ok 6 lat, od kilku mies. jest na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
byc moze spowodowane jest to jakas reakcja alergiczną, a moze nadmiarem bialka w diecie/nadmiarem kalorii. jesli problem ten jest w sposob widoczny powiazany z tym czy innym bialkiem - radze zaprzestac suplementacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2445
Hmm..fakt ze jest od białka uzależniona...kalorii na pewno w diecie nie ma za dużo, a alergia..być może, ale na oba typy białek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
kiedyś coś słyszałem ,ale nie wiem czy to prawda..

ale obiło mi się o uszy coś takiego ,że w produktach białkowych jest coś o nazwie "argina".. można znaleźć na opakowaniu w składzie jest np. kwas arginowy..

w "lepszych" , "nowszych" proteinach nie ma tego składnika.. podobno powoduje gromadzenie się wody podskórnej.. i jest to efekt uboczny.. między innymi białka Multipower'a mają coś takiego..

ale nie wiem czy głupoty nie napisałem.. wie ktoś coś na ten temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
co to za odżywka??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jw
jaka firma
jaka nazwa
?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2445
Generalnie bierze odżywki z "wyzszej półki" (tj droższe), np Dymatize, co teraz konkretnie- zapytam, ale nie jest przywiązana do jednej firmy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzcie Co moge kupic i z Czym połaczyc

Następny temat

co kupic na siłe ?

WHEY premium