SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko a ćwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 927
witam mam problem. Od pewnego czasu pije przed cwiczeniami białko z jajka ;)(oddzielam od żółtka). I tu pojawiają sie moje pytania:
a)czy takie białko dużo daje w nabieraniu masy czy nic ?
b)kiedy najlepiej je wypic przed cwiczeniami, w trakcie czy na koniec cwiczen ?

Dzieki za odp z gór y :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie pij w takiej postaci to raz

Dzial odzywianie --> dieta, posilek przed treningowy i po treningowy, masz tam info na ten temat.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4133
jak kolega napisał dział odżywianie. No diet no fun:P

a takie o se picie białka moze być nie przyjemne. np kiedys jak zaczynalem mialem 1000000000000 pomysłow jak ,,przypakować" i jajo było jednym z nim^^ przed treningiem ofc. Efekt? Lipny, zamuła na treningu( ból brzucha).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Surowe jaja są mniej wartościowe niż te poddane obróbce termicznej (czytaj np. usmażone/ugotowane) = wniosek niema sensu katować się surowizną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Surowe jaja są mniej wartościowe niż te poddane obróbce termicznej

Dlaczego? Są to znaczące roznice?

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Odsyłam do lektury tu jest na pewno wszystko i więcej co moglibyście chcieć wiedzieć na temat jaj.

https://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

Zmieniony przez - hostel w dniu 2008-10-17 18:20:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
surowe jaja sa duzo gorzej przyswajalne przez nas organizm a na dodatek można zarazic sie roznymi bakteriami.wiec chyba lepiej ugotowac jajko i spokojnie zjesc bialeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
co do przyswajalnosci sie nie wypowiem bo nie jestem do konca pewny czy jest gorzej przyswajalne.

Ale nie pij\jedz surowych ze wzgledu na np. salmonelle i inne bakterie

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

początkujący do początkujących! ! ! ! ! !

Następny temat

coś na mase ;)

Wiecej