SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

bf% 19 do 13

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 325

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 161
Witam was przepraszam za zasmiecanie ale nie moglem znalesc tematu dla siebie a mianowicie.trenuje sztuki walki 4 razy w tyg + silownia i mam bardzo wysokie bf 19%i moje pytanie czy przy tych treningach zrzuce pare kilo i ten przeklenty bf w miare diete staram sie trzymac chcial bym w 2 msc bf 14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2174 Napisanych postów 36568 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 266205
Jeżeli będziesz się odpowiednio odżywiał-pewnie że tak.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-04-11 19:15:25
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 161
Mam do was wielka prosbe. Moglibyscie rozpisac mi trening silowo-wytrzymalosciowy pod sztuki walki z gory dzieki
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2174 Napisanych postów 36568 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 266205
Nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu.

Następny temat

Zmiana treningu

Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie? Jak ćwiczyć na masie? Jak ćwiczyć na masie? Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni Sałatka z wędzonym kurczakiem i pestkami dyni TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć Fitnesski w stroju body - HOT galeria zdjęć