logo
zamknij zamknij

bardzo żółty mocz

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3219

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 42819 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
witam, nie dawno kupiłem sobie witaminy olimpu aby uzupełnić dietę. Biorę je co drugi dzień. W dzień kiedy wezmę te witaminy po śniadaniu mam bardzo intensywnie żółty mocz. Te witaminy mają duże dawki więc czy przy wadze 74kg, wzroscie 74cm, wieku 17lat mogę je brać? niepokoi mnie ten mocz, czy to dobrze czy źle że jest bardzo żółty?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Rayhyou
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2883
Za mało wody pijesz. Nawadniaj bardziej organizm to będzie ok.

Zmieniony przez - Rayhyou w dniu 2013-02-12 21:14:18

Pędź jak błyskawica.

napisał(a)
MarynOne
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 620 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8315
każdy tak ma po tych witaminach z olimpu
1

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

napisał(a)
sony299
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10114
powinien byc przezroczysty albo słomkowy . Jak jest mocno żółty to moze jakas choroba Cie bierze ale to jest częsty przypadek u kazdego , ale jak wyzej pij wiecej wody ;)
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4417 Napisanych postów 92995 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 611736
Pewnie sika przezroczystym zółtym kolorkiem jak każdy po tych witaminkach, nic Ci nie będzie.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
Amentoris
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 22970 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 171649
To od dużych dawek witaminy b nic nadzwyczajnego.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

napisał(a)
Cannabinol90
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15149
U mnie też po tych witaminach mocz przypomina benzynę, luz to norma.
napisał(a)
Kanonier_BDG
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6841
Ja mam to samo i tlumaczylem sobie tym ze nadmiar zwiazkow poprpstu jest wydalany z moczem ktory sie nie przyswoil, bo tak mam tylko np podczas 3 wizyt w kibleku po wzieciu witamin a optem znowu sie normuje wszystko :)
1

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

napisał(a)
Devis96
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18693
A ja pije codziennie te witaminki i jakos mam normalny mocz o.O.
1
napisał(a)
Kanonier_BDG
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6841
Devis96
A ja pije codziennie te witaminki i jakos mam normalny mocz o.O.

moze masz uboga diete w witaminy i mineraly ;p wiec twoj organizm nie wydala ich nadmiaru ?:P

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

napisał(a)
Devis96
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18693
oj diety nie mam ubogej bo jem okolo 4000 - 5000kcal na dzien wiec to na pewno bym wykluczyl , duzo jem owocow i warzyw wiec to 2 tez odpada tylko ja pije po 3-5litrow dziennie. A poza tym waze 99kg wiec tez mam inne zapotrzebowanie na witaminy niz ten kolega wyzej wiec to tez sie do tego przyczynia.

Zmieniony przez - Devis96 w dniu 2013-02-13 13:45:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kre alkalyn

Następny temat

kreatyna + bcaa co myslicie?

5 ćwiczeń core, które poprawią Twoja siłę

Najczęstsze błędy żywieniowe

Deynn i Majewski nawiedzili Poznań!

Najbardziej znani i rozpoznawalni dietetycy w Polsce ( w dodatku przystojni)

Wołowina vs. drób - porównanie okiem dietetyka

Olej kokosowy i kontrowersje z nim związane

Dlaczego nie należy myć mięsa przed gotowaniem?

Placki do tortilli - porównanie okiem dietetyka