SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

balkan pharmaceuticals strombafort

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12255
witam wszystkich znawców tematu !!
Czy stosował lub stosuje ktoś ten preparat
wszystkie opinie mile widziane jakie działanie czy sie opłaca jakie dawki stosujecie i oczywiście efekty

http://gallery.mesomorphosis.com/data/000001/balkan-strombafort.jpg 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
ale bajzel. mega odkop i jedne o niebie a drugi o chlebie. jeden o winie inny o clenie

ja tez teraz lecie wino balcana i jestem zadowolony, polecil mi koles ktory rowniez sobie bardzo chwalil.
troszke drozej jest ale naprawde kosmetycznie drozej ale za to stosunek jakosc / cena jest super.

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
ale wynalazek

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Czy się opłaca to nie wiem, ale firma jest z wyższej półki. Więc pewnie trzeba zapłacić więcej niż za inne wynalazki.
Nie mam opinii - ale budzi zaufanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
znajomi testowali testa i tren hexa z tej firmy i zadowoleni. meta miażdży

Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2010-04-22 19:49:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12255
jeśli cena odpowiada jakości to powinien być doby towar ale chciałbym aby wypowiedział sie ktoś kto stosował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
firma bardzo dobra ale ceny odstraszają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 717
ja mam tego clena balkana i na mnie w ogole nie działa, nie wiem ****a co jest:/ kiedys brałem sopharmy 0.02 i go czułem, tego wcale :/ *** wie o co kaman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117
brak odpowiedniego dawkowania, to dziala tylko wtedy gdy cos robisz a wiec rano, przed treningiem i po, nie pozniej niz do godziny 17 gdyz potem metabolizm zwalnia, nie nalezy brac tego na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
to nie jest clen...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
A ja wlasnie jade na tym winie w dawce 30mg od dwoch tygodni. Mysle ze to jeszcze ze krotko zeby cos powiedziec.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3792
Ogolnie dobre winko:) Miałem na nim 1cykl solo z zamierzeniem na 50mg, jednak hardo trzepało i zmiejszyłem do 40mg. Polecam bałkana:>
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hcg, krotkie pytanie

Następny temat

POMOC PRZY H-DROLU

WHEY premium