SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

bóle po winstrol eurochem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3497

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
czy mozliwe że bóle na wysolości brzucha od serca w dół związane są z zarzywaniem oralnych winstrol eurochem?..co zrobic w przypadku jeżeli tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3845
opisz te bóle dokladnie w jakiej odleglosci od serca i czy sa dlugie czy tylko trwaja jak skórcz

...::::Duży ma zawsze racje::::...

napisał(a)
BadMad ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 10218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43970
jw,opisz dokladniej.Moze to zwykle problemy gastryczne,a moze nie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

napisał(a)
Początkujący
z grubsza czuję te bóle cały czas, raz są silniejsze raz słabsze...coś w rodzaju kolki takiej jak po wysiłku-największe w okolicach pod żebrem...tylko lewa strona..boli tez chyba lewa nerka...mozliwe ze to od winka?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 617 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3845
wiem co to jest mnie tez tak zaczynalo pobolewac jak zaczynalem przygode z koksem. Pod sercem to mówili mi ze na skutek powiekszania sie miesnia czyli serca a co do nerki to nigdy nie mialem problemu raczej mnie watroba po mecie rwala. W czasie treningu skup sie na równomiernym i spokojnym oddychaniu przy cwiczeniach i powinno przejsc kłucie pod sercem mi pomoglo a co do nery to nie wiem. Jak nie przestanie bolec to do lekarza na badania

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4227 Napisanych postów 56253 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369272
Daj wagę & dawkę. Osłonki łykasz? Pierwszy cykl?

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
pierwszy cykl, 65kg wagi, 165 cm wzrostu, hepatil na oslone ...2 razy dziennie po 1 tabletce winka biore(winstrol eurochem 10mg
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4227 Napisanych postów 56253 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369272
Kto Ci to doradził w ogóle...

Jakieś stwierdzone przypadłości ze strony układy pokarmowego lub j.brzusznej? Kiedyś byłeś leczony w tym zakresie? Przyjmujesz jakiś inne leki poza wins & osłonki?

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1639 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39608
Odstaw towar
i migiem do lekarza.
Podziekuj koledze specjaliscie co ci to zaltwil i doradzil
W Gh zainwestuj

Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-16 19:23:54
napisał(a)
Początkujący
z bólami kolo serca ma problem duzo osób na cyklach i po cyklach nie wiem jak to dokladnie jest ale spowodowane podobno niedotlenieniem ale co do nerki nigdy nikt nie mial takich problemów jak cos to watroba

napisał(a)
Początkujący
ale mnie najbardziej boli pod zebrem lewa strona?...odstawic winka?...ponoc towar jest sprawdzony-z hologramem..dokladnie taki jak na zdjeciu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrobolon

Następny temat

paytanko na sniadanko?

Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny